איגוד הכדוריד
מכתב השחקנים
02/12/2019
 
לכבוד
איגוד הכדוריד
 
הנדון : פרויקט גרמניה 2019/20
 

לאיגוד הכדוריד שלום רב,

אנחנו מצרים על הנסיבות בהן אנו כותבים מכתב זה, אך חשוב לנו דווקא בזמן זה להוקיר תודה על הפרויקט שאנו זוכים לקחת חלק בו. כל אחד ואחד מאתנו יכול להעיד עד כמה הפרויקט תרם לו. האינטנסיביות ורמת האימונים, המשחקים נגד הקבוצות המקומיות, תנאי המגורים, הליווי התזונתי והפסיכולוגי הצמוד וכמובן כל הצוות שעוסק מסביב לשעון, בין אם אתנו כאן או מהארץ, כדי שאנחנו נוכל לחשוב רק על כדוריד.

את התנאים האלו אנחנו לא נוכל לקבל באף מקום אחר ואין ספק שבשנה הזו, שקריטית ביותר להתפתחות שלנו כשחקנים, התרומה של הפרויקט לנו השחקנים היא משמעותית מאוד.

ברצוננו להודות לכל הצוות שעובד קשה מאוד בשבילנו, לאלכסנדר, מילוש וגיא שלא מוותרים לנו באימונים ודוחפים אותנו למצוינות וכמובן גם לעזרה שלהם מחוץ למגרש, ליוני שדואג לכל בעיה שלנו מגדולה עד קטנה וקשה לתאר איך היינו מסתדרים בלעדיו, לצוות התזונאיות ולרועי סמואל שעוזרים מחוץ למגרש על מנת שנוכל להיות הטובים ביותר עליו ולגלעד על ניהול הפרויקט הזה בצורה הטובה ביותר ועל היחס האישי והחם לכל שחקן ושחקן שבזכותו אנחנו תמיד יודעים שיש למי לפנות.

אנחנו רוצים להודות לכל מי שעזר ועוזר להוציא את הפרויקט הזה לפועל ולכל מי שעוזר במימונו, אנחנו מודעים למאמצים הרבים, הכלכליים והלוגיסטיים, שמושקעים בפרויקט הזה. לכן חשוב לנו לומר תודה ושאנחנו לא רואים דבר כמובן מאליו ובאמת מודים על כל מה שאנחנו מקבלים בפרויקט הזה שבלעדיו, פשוט מאוד, היינו שחקני כדוריד פחות טובים.

לסיכום אנו מודים לכל מי שעזר ונתרם בכדי שהפרויקט הזה יוכל להתקיים ואנחנו מקווים שנקבל את הזכות להמשיך בפרויקט הזה ולא רק אנחנו אלא גם שחקני העתיד שחבל לנו אם לא יזכו להשתתף בפרויקט שאנחנו זכינו לקחת בו חלק.
 
בהערכה רבה ,שחקני פרויקט גרמניה 2019/20 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn