איגוד הכדוריד
נוער: הפועל ראשל"צ מול מכבי ת"א בגמר האליפות
צילום: הדר ואן קולא ומכבי ת"א
 
סדרת גמר הפליאוף לנוער תפגיש את הפועל רועי ראשל"צ מול מכבי ת"א. המשחק הראשון ייערך בשבת (13:00) באולם בנחלת יהודה. המשחק השני יתקיים ביום רביעי (18:45) בתיכונט, ובמקרה שלא תושג הכרעה – ייערך משחק שלישי וקובע בראשל"צ. כאמור, הסדרה הראשונה בחצי הגמר הפגישה את הפועל ראשל"צ שגברה באופן חד וחלק בצמד משחקים על א.כ עידו נס ציונה (29:35 ו-27:37), שתיים שעוד ייפגשו בגמר גביע המדינה. הסדרה השנייה שנחתמה אמש, הייתה צמודה הרבה יותר. השתיים שסיימו במקומות 3-2 את העונה הסדירה – נפגשו במשחק הראשון בת"א - ובני הרצליה רשמה ניצחון – 30:33, אבל מכבי ת"א בהדרכת המאמן פטר קומנניץ ידעה להתעלות ולנצח אמש 30:34 בהרצליה – ולזכות בכרטיס לגמר.
 
עבור מכבי ת"א זה תיקון מסוים, אחרי ההפסד בחצי גמר גביע המדינה לנס ציונה על חודו של שער, אותו ספגה בשניות הסיום. אמש, בחצי הדקה האחרונה של המשחק – הצהובים הוליכו 30:33 – תוצאה שזהה לזו של המשחק הראשון, אבל שער של ניתאי הימן 18 שניות לסיום הוביל אותם להפרש המיוחל ולגמר על תואר האליפות מול האדומים שמודרכים על ידי אסף סיטון ועידן מימון.
 
לאורך העונה - מכבי ת"א והפועל ראשל"צ נפגשו רק פעם אחת, והאדומים ניצחו בתיכונט 36:31. הפועל השלימה את שלב הליגה הסדירה בצורה מושלמת – עם 13 ניצחונות – ובמקום הראשון, והקדימה את הרצליה ואת מכבי ת"א.
 
משבת לשבת – בשבת הבאה, ה-21 בחודש, ייערך משחק גמר הגביע המדינה לנוער ב-17:30, בין נס ציונה להפועל ראשל"צ, בהיכל הספורט ברחובות.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn