איגוד הכדוריד
מועדי סדרת הגמר והארכת חוזים באשדוד וברמה"ש
צילום: הדר ואן קולא, משה דהן

סדרת גמר הפליאוף האליפות ההיסטורית בליגת ווינר תצא לדרך ביום שישי - א.ס SGS רמת השרון מול הפועל SP אשדוד. מסע אל תואר אליפות היסטורי עבור רמת השרון, ומצד שני כתיבת פרק חדש בספר התהילה של הפועל אשדוד שתוכל להשלים טראבל של תארים - אחרי הזכייה בגביעי המדינה ובגביע ווינר-שופטים העונה. לאורך השבוע נקיים את המשחק המקדים, אבל לפני מוזמנים לשריין לעצמכם/ן את מועדי סדרת הגמר - ולהיות שותפים לחוויית המסע האחרון אל אליפות 2022.
 
משחק 1 - יום שישי ה-13 בחודש - 15:30 - "אורנים" ברמת השרון.
 
משחק 2 - יום שני -  ה-16 בחודש - 20:10 - "מקיף ט'" באשדוד.
 
משחק 3 - יום שישי - ה-20 בחודש - 15:30 - "אורנים" ברמת השרון.
 
 
 
אם הסדרה תתארך למשחקים מספר 4 ו-5 המועדים הם יום שני ה-23 בחודש (באשדוד) ויום שישי ה-27 בחודש (ברמת השרון). המשחקים יועברו בשידורים ישיר בערוץ הספורט.
 
חדשות - שורת החתמות באשדוד וברמת השרון
 
בסוף השבוע בישרה א.ס SGS רמת השרון על ההארכת חוזה של השוער הסרבי טומיסלאב סטויקוביץ' בעונה נוספת, אחרי ההארכת החוזים של הסרבים מילאן פאבלוביץ' ואיבן מושיץ'. היום - הפועל SP אשדוד שיגרה הודעה ובה בישרה על החתמתו של המאמן הסרבי אנדראה ווקייביץ' בעונה נוספת, כמו גם של שחקני הקבוצה - ניבו לוי, עמית סטלמן, איתי סויסה ולו אקסברוד. צעד נוסף אחרי ההארכת החוזים של המקשר המונטנגרי הנהדר ריסטו וויצ'יץ' ושל המקשר הסרבי היעיל אלכסנדר באביץ' בשלב מוקדם יותר של העונה.

מנגד, סדרת הגמר עלולה להיות סדרת הגמר האחרונה של שחר לוין ושל אסף בנגוזי, שעשויים להודיע בסיומה על פרישה ממשחק. השוער הסרבי של אשדוד, מילאן קוסאנוביץ', שהגיע במהלך העונה - מסיים את חוזהו - ועדיין לא ברור אם ימשיך למרות הרצון של אשדוד. ברמה"ש, דניאל צרפתי בודק אופציות ליציאה לצרפת. אבל לכל הדברים יש עוד זמן - עכשיו "מאני-טיים". הכל בצלחת!
 המאמן ווקייביץ', ובתמונה התחתונה סטויקוביץ' וסטלמן, בגמר הגביע

 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn