איגוד הכדוריד
בשבת ובראשון: האתגר של רמה"ש מול אודסה האוקראינית
א.ס SGS רמה"ש תארח את אודסה האוקראינית, בשבת וביום ראשון ב'אורנים' (שני המשחקים יחלו ב-19:00), במסגרת הסיבוב השלישי בגביע האתגר האירופי.

למרות פתיחת עונה מאכזבת בליגת ווינר, לרמה"ש יש סיכוי טוב לעשות את המעבר לשלב 16 האחרונות במפעל – כשמולה יריבה חסרת ניסיון, שמופיעה בפעם הראשונה בגביע אירופה, ומרבית הסגל שלה מבוסס על צעירים (שאגב, הראו שהם מוכשרים מאוד בניצחון כפול ומוחץ על אולימפיה האנגלית).

זו העונה השישית ברציפות שרמת השרון משתתפת בגביע האתגר האירופי, וזו ודאי מסורת מכובדת מאוד ביחס לקבוצות כדוריד ישראליות. העונה הראשונה של רמה"ש במפעל הייתה ב-2014-15, שבה הקבוצה הגיעה לרבע הגמר אחרי ניצחונות על דוברודז'ה מבולגריה, קילקיס מיוון (והפסד לסטורד מנורבגיה).

בשתי העונות הבאות, רמה"ש לא הצליחה לעבור את הסיבוב השלישי (הפסדים לאלסמיר מהולנד ולאש מלוקסמבורג). בעונות 17-18 ו-18-19, הקבוצה העפילה לשלב 16 האחרונות במפעל - עם ניצחונות על זיביניצה מבוסניה (והפסד לוסטמאנאייר מאיסלנד) ועל זנטו ז'פורוז'יה (והפסד לאאק אתונה מיוון).

אתגר אירופי נוסף מצפה ביום ראשון לאדיר כהן ולקבוצתו השוייצרית וינטתטור. סגנית האלופה ומוליכת הליגה השוייצרית תארח את סילקבורג הדנית, במפגש הראשון מבין שניים, על ההעפלה לשלב הבתים במפעל השני בחשיבותו - גביע האיגוד האירופי.

כהן נמצא בכושר טוב, ואחרי המפגש מול ברן שבו הבקיע 5 שערים ומסר 5 אסיסטים, הוא בלט אמש עם 3 שערים ו-4 אסיסטים בניצחון המרשים על ווקר ת'ון, 27:36 שמופיעה אף היא בגביע אירופה.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב