איגוד הכדוריד
מכבי ראשל"צ היא מחזיקת גביע הליגה ע"ש רונית שטייגר
 זוכת גביע הליגה ע"ש רונית שטייגר מכבי ICL ראשל"צ  (צילום הדר ואן קולא)
  
אלופת המדינה לנשים מכבי ICL ראשל"צ קטפה הערב את התואר הראשון של העונה לאחר שזכתה בגביע הליגה ע"ש רונית שטייגר שוערת העבר של נבחרת ישראל שהלכה לעולמה ביוני האחרון.

מכבי ICL ראשל"צ ניצחה את מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 30:32 לאחר שעלתה באמצע המחצית הראשונה ליתרון יציב של 2 שערים עליו שמרה לאורך רב שלבי המשחק. האלופה הכתיבה את קצב המשחק וניהול התקפה מבריק של הקפטן ניצן דונאי, הקשה על שחקניות מחזיקת גביע המדינה להשוות ולקחת את היתרון לצידן.
 
הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – מכבי ראשל"צ 32:30 (15:13): 
הקבוצות פתחו את המשחק באופן שוויוני, שערים של שיר גבזה ועמית איזק פגשו מנגד שערים של אושרי נחום כהן, נלי אמינוב ודיאנה צ׳רויקובה ועצירות של השוערת האדומה דניאל בורנובסקי, פגשו עצירות של קטרינה בנדוביץ' בשער הצהוב. המשחק המשיך להתנהל באופן צמוד אבל חטיפות כדור של מכבי בהגנה הובילו לשערים של שיר גבזה, קריסטינה פלאנייק, שירה ג'רבי ועמית איזק (בלתי ניתנת לעצירה עם שרשרת כיבושים בזה אחר זה) שהעלו את האלופה ליתרון של 4 שערים (10:6). פסק זמן שהזעיק מאמן הפועל אמיתי דיין החזיר את קבוצתו, בדקה ה-20, ממוקדת יותר למשחק ושערים של אושרי נחום כהן, שיר וקרט וקטיה מלניק, צמקו לפער של שני שערים (11:9). בדקה ה-29 השיגה מחזיקת גביע המדינה שוויון 13:13 משערים שכבשו השחקניות הצעירות יעל עודד ושני בריינר. בדקה האחרונה למחצית, שערים של שירה ג'רבי (מה-7 מ') ושיר גבזה (בהתקפה מתפרצת), הורידו את הקבוצות כשהיתרון לצידה של מכבי ICL ראשל"צ.

עמית איזק ממכבי ICL ראשל"צ 
שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שיר וקרט
שוערת מכבי ICL ראשל"צ קטרינה בנדוביץ'
 
אושרי נחום כהן מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ
 
בפתיחת המחצית השנייה הרימה הפועל את משחק ההגנה ועצירה של בורנובסקי בשער הובילה מנגד לשערים של שיר וקרט ויעל עודד שצמקו עבור קבוצתן לפער של שער (16:15). משחק הגנה ממוקד של שחקניות מכבי הוביל לחטיפת כדור ויציאה של ניצן דונאי להתקפה מתפרצת שנחתמה בשער (17:15). האלופה המשיכה לשמור על יתרון 2 השערים ולצד הדיפות של השוערת הצהובה קריסטינה בנדוביץ', כבשו והוסיפו הפיבוט טאה נוביץ', עמית איזק ועדי בן יעקב, והעלו את קבוצתן ליתרון של 3 שערים (22:19). עברות בהגנה האדומה ועצירה של בורנובסקי פילסו את הדרך, בדקה ה-44, לשערים של קטיה מלניק ונלי אמינוב שצימקו להפרש של שער (22:21). עם החזרה מפסק הזמן שלקח מאמן האלופה גלעד מאור, כבשו שירה ג'רבי וטאה נוביץ' והחזירו לקבוצתן את יתרון 3 השערים (24:21).

שחקניות הפועל דלתות פנדור ראשל"צ המשיכו להילחם וצמד שערים של שיר וקרט צמק, בדקה ה-50, לפער של שער (25:24). החטאות של המארחת הובילו, בדקה ה-53, את האורחת להגדיל שוב את יתרונה משערים של עמית איזק, שירה ג'רבי ושיר גבזה (28:25). כארבע דקות לסיום המשחק, ולאחר פסק זמן של מאמן הפועל אמיתי דיין, נראה היה שהמומנטום לצידה של הפועל - שער של קטיה מלניק, הדיפה של השוערת רווית שושן ושערים נוספים של שיר וקרט ונלי אמינוב כמעט והשיגו שוויון. מנגד, עצירה כפולה ברגעים הקריטיים של שוערת מכבי קריסטינה בנדוביץ' וכיבושים של ניצן דונאי ושיר גבזה שמרו על היתרון הצהוב שהעניק לאלופה את גביע הליגה.

שיר גבזה ממכבי ICL ראשל"צ
שוערת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ דניאל בורנובסקי

שחקנית מכבי ICL ראשל"צ שירה ג'רבי

שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ יעל עודד בת ה-16 כבשה 3 שערים

 
ביום חמישי תצא לדרך ליגת אתנה עם המחזור ה-1 במסגרתו תארחנה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את מכבי אדום ירוק פ"ת, מ"כ יובלים חולון את בנות הרצליה והפועל קריית אונו את מכבי הארזים ר"ג. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn