איגוד הכדוריד
המחזור ה-6 בליגת הנשים הלאומית
שחקנית הפועל קריית אונו שני שלגו בת ה-16 במשחק מול הפועל דלתות פנדור ראשון לציון (צילום הדר ואן קולא)

בתום המחזור ה-6 הקבוצות הראשוניות במאזן מושלם: מוליכת הטבלה הפועל דלתות פנדור ראשון לציון עם 8 נק' (מ-4 משחקים) ומחזיקת גביע המדינה מכבי ראשון לציון עם 6 נק' (מ-3 משחקים).

האלופה מכבי הארזים ר"ג וסגניתה בנות הרצליה עם 5 נק' (מ-4 משחקים). מ.כ יובלים חולון עם 4 נק' (מ-4 משחקים). 

2 נק' להפועל פ"ת (3 משחקים), הפועל קריית אונו (4 משחקים) ומכבי פ"ת (2 משחקים). א.כ נס ציונה סוגרת את הטבלה כשהיא עדיין ללא נקודות.
 
הפועל דלתות פנדור ראשון לציון – הפועל קריית אונו 21:38 (9:18): הפועל דלתות פנדור ראשון לציון עלתה ליתרון כבר בפתיחתו של המשחק ולמרות שהיריבה התקשתה לעצור את המארחת, נלחמו שחקניות הפועל קריית אונו והפגינו יכולת נחושה בהגנה. המשחק המשיך בשליטתן של הראשוניות ובמהלך המחצית השנייה המשיכה הקבוצה להוביל ולהכתיב קצב משחק מהיר שהוביל לניצחונה. בלטה בהפועל קריית אונו נוסה איסוקן ולצידה, שני שלגו בת ה-16 שנתנה משחק הגנה והתקפה מצוין. 

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ: דיאנה צ'ריוקובה 9, אולגה ניקולינקו 6, אנה סטורז'וק ואושר כהן 4 כ"א, לנה אומנץ, אנה לזינסקי וג'ולי בונצ'יק 3 כ"א טל כהן, קורל אראמי 2 כ"א ושחר קורש 1.

עוזר המאמן של הפועל קריית אונו ליאל כהן: "אני גאה מאד בשחקניות הקבוצה שלמרות פער גילים שיחקו ללא רגשי נחיתות עד הדקה האחרונה. הקבוצה שלנו מתבססת על שחקניות בית צעירות שעובדות קשה ומתקדמות ממשחק למשחק כשהמטרה היא לבסס קבוצה יציבה הבנויה על שחקניות בית."

 
שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשון לציון דיאנה צ'ריוקובה שסיימה עם 9 שערים (צילום הדר ואן קולא)


שחקנית הפועל קריית אונו נוסה איסוקן שהצטיינה במהלך המשחק (צילום הדר ואן קולא)
 
מ.כ יובלים חולון – מכבי פ"ת 28:39 (15:21): המשחק נפתח בריצת 2:0 של מכבי פ"ת שלקחה את ההובלה אך ברגע ששחקניות מ.כ יובלים חולון נכנסו למשחק, הן החלו לרוץ למתפרצות ולהכתיב קצב משחק מהיר מאד. אניטה קמפה ממכבי פ"ת הקשתה על הגנת המארחת עם שערים מה-9 מ' אך שחקניות מ.כ יובלים חולון לא הורידו הילוך והמשיכו עם קצב משחק מהיר גם במחצית השנייה עד לשריקת הסיום ולניצחונה של החולונית.

כבשו למ.כ יובלים חולון: אופיר דהרי 7, ליהיא אמר 6, לירן זגורי, שיר מחמלי ויסמין אודצ'י 5 כ"א, קלייר פרס וטל אבגי 3 כ"א, שלי גונן וחן מלאכן 2 כ"א ותהל מאירי 1.  

 מ.כ יובלים חולון ומכבי פ"ת בפתיחת המשחק
 
 א.כ נ"צ – בנות הרצליה 48:24 (6:24): בנות הרצליה הובילה את המשחק לכל אורכו ובחלקה השני של המחצית הראשונה כבר עלתה ליתרון של 10 שערים שהלך וגדל במהלך המחצית השנייה והקשה על המארחת לצמק את הפער.

כבשו לבנות הרצליה: מור שאול 10, דנה אלפבוים 8, יעל שוהם ומאיה רז 7 כ"א, טל ורול 6, טל שריר 5, לידר וגנפלד ולי בן יצחק 2 כ"א ובר אורינגר 1.

כבשו לא.כ נ"צ: קרן בן הרוש 8, ספיר סידי ומאיה קור 5 כ"א, מלאני חורב 2, שחר מאור, נופר משה, אלינור פאשה ומיה הרוש 1 כ"א.

הפועל פ"ת – מכבי ראשון לציון 40:23 (22:9): מחזיקת הגביע במשחק מהיר ובלתי מתפשר המאפיין אותה העונה משיגה 2 נק' נוספות מול המארחת הפועל פ"ת. מצטיינת המשחק בשורות מכבי ראשון לציון היא השוערת בר אלבו ששיחקה 50 דקות והפגינה יכולת מרשימה בשער.

מבקיעות במכבי ראשון לציון: גביראלה פסואה 8, שירה ג'רבי 7, קים לוי 5, ניצן דונאי ורוני קלדרון 4 כ"א, נטלי ברטו, שיר גבזה וקרן טפליצקי 3 כ"א, נלי אמינוב 2 ושביט אטיאס 1.
 
המחזור ה-7 בליגת הנשים הלאומית שיצא לדרך בשבוע הבא יפגיש את מכבי הארזים ר"ג עם הפועל פ"ת, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון עם בנות הרצליה, הפועל קריית אונו עם מ.כ יובלים חולון ומכבי ראשון לציון עם א.כ נ"צ במשחק שנדחה ל-28 בנובמבר בעקבות יציאתה של מחזיקת הגביע לבוסניה שם תפגוש את ZRK Krivaja במסגרת גביע האתגר האירופאי.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn