איגוד הכדוריד
תמונת חצאי גמר גביע ווינר-שופטים תושלם בחמישי-שישי
צילום: הדר ואן קולא

שנה טובה: שני מחזורים כבר מאחורינו בשלב הבתים בגביע ווינר-שופטים ע"ש מויזס רש, ובימים חמישי-שישי תושלם תמונות חצאי גמר מפעל ההכנה לפתיחת משחקי ליגת ווינר ב-1 באוקטובר. א' ד' ב' ג'
 
בבית א' - למחזיקת גביע המדינה הפועל SP אשדוד תספיק גם נקודה מול מכבי דימונה ביום חמישי (19:00, מקיף ט' אשדוד) כדי להעפיל לחצי הגמר, בזכות הניצחון 24:28 ביום ראשון בנס ציונה (לאשדוד 2 נק', ובעוד לדימונה ולנס ציונה נקודה מהתיקו 30:30 ביניהם במחזור הראשון). אם אשדוד תעמוד ביעד (או כמובן דימונה תשיג ניצחון) - בחצי הגמר היא תפגוש את הראשונה שתסיים בבית ד' - בו מתחרות א.ס SGS רמה״ש, מ.כ יובלים חולון עם שתי נקודות כ״א והפועל חבל אילות, שללא נקודות. בשישי (13:00, יטבתה) תארח חבל אילות את רמה"ש למשחק המכריע. לרמה"ש תספיק נקודה, שכן היא ניצחה את חולון 33:37. במקרה שחבל איילות תנצח - ייווצר בית משולש של שלוש קבוצות עם 2 נקודות ובו יכריע הפרש השערים (כעת רמה"ש עם +4, חולון עם +2 וחבל אילות עם -6).
 
בבית ב' - העלייה תוכרע במפגש בין בני הרצליה להפועל ראשל"צ (חמישי, 20:00, הראשונים). לשתיים שתי נקודות, לאחר שכל אחת ניצחה את קרית מוצקין (הפרש השערים של הפועל ראשל"צ טוב יותר). המנצחת כמובן תעפיל לשלב הבא, שם היא תפגוש את הפועל קרית אונו או מכבי ראשל"צ. קרית אונו עם 3 נק' בראש בית ג', לאחר הניצחון 26:35 על באר שבע והתיקו 28:28 בבית מכבי ביום ראשון האחרון. בבית ג' נותר המפגש בין באר שבע למכבי ראשל"צ ביום חמישי (19:30, רמות). מכבי ראשל"צ זקוקה כדי להעפיל לניצחון בהפרש של 10 שערים בבירת הנגב.
 
משחקי חצי הגמר ייערכו בשבוע הבא (לאחר זהות העולות נעדכן במיקומים ובשעות).
 
 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn