איגוד הכדוריד
הפרויקט שב לגרמניה, אימוני ההעשרה במועדונים
חלקו השני של פרויקט נבחרת הנוער בגרמניה יצא לדרך, והשחקנים עשו אמש את דרכם לגומרסבאך - שם ימשיכו לקיים שגרת אימונים אינטנסיבית ומקצועית, לצד קיום משחקי אימון. בחלק הראשון, ההתמקדות הייתה על בנייה פיזית, לצד קיום סדרה של משחקים, כולל מול הנבחרת הצעירה של הולנד. בין החלק הראשון לשני, השחקנים שבו לחופשה קצרה בארץ, ומרביתם שותפו במשחקי האימון שנערכו בארץ מול נבחרת העתודה של הונגריה.


כעת, מצפה להם חודש וחצי אינטנסיבי, ואחרי חופשה קצרה בסוף החודש הבא - החבורה של המאמן אלכסנדר ברקוביץ' תשלים בסרביה את החלק השלישי והאחרון שיכלול השתתפות בטורנירים ובמשחקים מול קבוצות ונבחרות מאיזור הבלקן.

אנו מודים למר מני ויצמן ולרשת המלונות בראון, נותנת החסות הראשית, על התמיכה הרבה לכל 4 שנות הפרויקט הנהדר!

בנוסף לכך, הצוות המקצועי של איגוד הכדוריד, בראשות המנהל המקצועי רולאנדו פרייטאס, רכז נבחרות ותשתיות צעירות גלעד נתן ומאמן הכושר של נבחרות ישראל, מילוש מיטרוביץ', פתחו את סבב אימוני ההעשרה למועדונים, במחלקת הנוער של מ.כ באר שבע. בשבועות הקרובים ייערכו אימונים במועדונים נוספים.כמו כן, שחקני הנבחרות הצעירות והמנהל רפי קוט קיבלו תעודת תודה והוקרה מעמותה יד ביד בראשות הרב יעקב גלויברמן - על השתתפותם ותרומתם בשנים האחרונות באריזות אלפי חבילות מזון בחגים.
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn