איגוד הכדוריד
יואב נאמן ישמש כמנג'ר מחלקת הנוער של מכבי ראשל"צ
צילום: הדר ואן קולא

האלופה מכבי ראשל"צ מינתה את יואב נאמן לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער. הקפטן, הסמל והשחקן המעוטר שעשה קריירה מפוארת במשך כשנתיים וחצי עשורים במועדון - יחליף בתפקיד את אמיר גרא.
 
לאחר שהקבוצה הבוגרת הוגרלה בשבוע שעבר למשחקים מול צסק״א מוסקבה במסגרת הסיבוב הראשון של האירופה-ליג, ובהמשך לשיחות שהתנהלו בימים האחרונים עם הרוסים, הוחלט במועדון לקיים את שני המשחקים במוסקבה ב-28-29 באוגוסט.

בהודעת המועדון דווח כי  הרוסים סירבו לאפשרות שהוצעה להם לקיים את שני המשחקים בארץ, ולאחר בחינת האפשרות השלישית של קיום משחק בית ומשחק חוץ (שהיה אמור להערך על פי לו״ז האיגוד האירופי במוסקבה בערב ראש השנה), הוחלט על קיום שני המשחקים במוסקבה.

במועדון ציינו כי גם הנסיעה לרוסיה (או לחילופין לכאורה, הגעתה של הקבוצה הרוסית לארץ) הייתה כרוכה באתגרי רישוי ולוגיסטיקה לאור מגבלות הקורונה. החשש במכבי ראשל"צ שהשחקנים והצוותים יאלצו להפסיד את ראש השנה עם המשפחות שלהם, עקב החזרה לארץ ומגבלות בידוד.

במועדון עובדים כרגע על איפשור שידור אינטרנטי של שני המשחקים. האלופה תסיים את פגרת  הקיץ בתחילת השבוע הבא, ותחל את אימוניה לקראת צמד המשחקים הזה והעונה הקרובה.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn