איגוד הכדוריד
שוער נבחרת קטאר חתם בהפועל ראשל"צ, סוקיץ' באונו
צילומים: הפועל ראשל"צ, הפועל קרית אונו
 
החתמה מסקרנת בליגת ווינר (תצא לדרך ב-1 באוקטובר): סגנית האלופה הפועל ראשל"צ החתימה את השוער הבוסני ברזאד דמירוביץ' (26, 1.96 מ'), ששיחק בנבחרת קטאר. דמירוביץ' שיחק לאורך 7 עונות בליגה הקטארית, במועדון המוביל אל ג'אייש, ולאחר מכן באל דוחאיל, וגם זכה לאזרחות של קטאר. דמירוביץ' יחליף בקבוצה של עידן מימון את תום שם טוב, שעבר לשחק בליגת המשנה בשבדיה, ואת אורון בר גיל ששב למ.כ חולון. מי שצפוי לשמש כשוער המשנה הוא טל פלד המוכשר, שוערה של נבחרת הנוער.
 

סרטון הביצועים של השוער דמירוביץ'
 
הפועל המשיכה עם שניים מהזרים שלה מהעונה שעברה, המקשרים הסרבים - סטפן איליץ' מלך שערי הליגה ומילוש בואישיץ'. בגזרה הישראלית היא צירפה כישרונות צעירים עולים, את אראל צייטלר ואת נדב כהן, והחזירה את המרכז הוותיק ערן צרפתי.
 
מנגד, הפיבוט הסרבי דאליבור סוקיץ' עבר ממנה להפועל קרית אונו, עוד קבוצה שהייתה פעילה בימים האחרונים בגזרת הזרים וצירפה גם את המקשר הסרבי ניקולה באצ'איץ' והאריכה את חוזהו של מלך שעריה, הבוסני טאריק קסומוביץ'.
 
 
העניין הוא כעת הנחייה חדשה של משרד הבריאות ומשרד הפנים לגבי כניסת זרים לישראל, והדרישה שהם חייבים להיות מחוסנים לקורונה או מחלימים טרם נחיתתם בארץ.
 
 
בשוק המלפפונים הישראלי - כעת באופן רשמי - אלון אוברמן, הקיצוני ששיחק ברמת השרון ולפני כן במכבי ראשל"צ, מצטרף לבני הרצליה (שכבר ביצעה החתמות מעניינות - אורן מאירוביץ', שלומי צייטלר ורן יוניש בגזרת הישראלים), והוא יחליף את דניאל צרפתי שיעשה את הדרך ההפוכה מרמת השרון לבני הרצליה.


 
 

אוברמן במדים החדשים של בני הרצליה
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn