איגוד הכדוריד
נבחרת העתודה נשים יצאה לאליפות אירופה דרג ב'
נבחרת העתודה (צילום הדר ואן קולא)

אליפות אירופה דרג ב' חולקה לשני טורנירים, הראשון בצפון מקדוניה (בו יתמודדו 9 נבחרות) והשני, בו תשתתף נבחר העתודה של ישראל, יתקיים בקייטי שבאיטליה ויארח רק 7 נבחרות עקב קושי של הנבחרות להתמודד עם אתגרי הקורונה.

נבחרת ישראל שובצה בבית ב' והיא תתמודד מול נבחרות ליטא וספרד שנחשבות ליריבות חזקות. בתום סיבוב אחד של משחקי בית, יערכו משחקי הדירוג וחצאי הגמר, הטורניר יחתם ביום ראשון ה-18 ביולי עם משחק הגמר.

כבר ביום שני תפגוש נבחרת העתודה את נבחרת ספרד (16:15 - שעון ישראל) וביום שלישי את נבחרת ליטא (16:00 – שעון ישראל).

בבית א' המקביל, גם הוא באיטליה, יתמודדו נבחרות סרביה, המארחת איטליה, טורקיה ובולגריה.

לקראת המשימה, הרימה נבחרת העתודה הילוך וקיימה אימוני הכנה לאורך כל חודש יוני כשבסופם ערכה שני משחקי אימון מול קבוצות הנערים של א.ס רמה"ש והפועל ראשל"צ, כאשר את שניהם סיימה נבחרת העתודה כשידה על העליונה.

מאמן הנבחרת ראובן יוספולסקי: "יש לנו נבחרת מוכשרת מאד אשר עברה מסלול מצוין מגיל הילדות ועד עכשיו ומספר רב של שחקניות המשחקות כמובילות בליגת אתנה. הבולטות הן שירה ג'רבי ושיר גבזה שהיו שותפות מלאות ומובילות בזכייתה של מכבי ראשל"צ באליפות המדינה".

יוספולסקי, המאמן גם את נבחרת הנשים הבוגרת – הסגל הוורוד, מאמין בקידומן ושילובן של שחקניות צעירות, מוסיף: "לנבחרת צרפנו שחקניות מבטיחות מנבחרת הנערות: מאי יולזרי ממכבי הארזים ר"ג ששיחקה דקות מלאות במהלך העונה, אלינור פאשה ממכבי ראשל"צ ורומי טל מא.ס רמה"ש. אני מאד מאמין ביכולת של הנבחרת להתמודד שוות מול שוות עם כל אחת מהנבחרות שנפגוש".

סגל הנבחרת שייצא לאיטליה כולל את השוערות הקפטן בר אלבו (מכבי ראשל"צ) ומעיין עמרם (מכבי הארזים ר"ג) . בעמדות האחוריות (מרכזות/מקשרות) - שירה ג'רבי (מכבי ראשל"צ), אלינור פאשה (מכבי ראשל"צ), קרן לרנר (א.ס רמה"ש), נועם קריאף (מ.כ יובלים חולון), רומי טל (א.ס רמה"ש), מאי יולזרי (מכבי הארזים ר"ג), לירן זגורי (מ.כ יובלים חולון). קיצוניות - שיר גבזה (מכבי ראשל"צ), אופיר דהרי (מ.כ יובלים חולון), תהל מאירי (מ.כ יובלים חולון) ושני בריינר (הפועל ראשל"צ). בעמדות הפיבוט - שחר דנילוב (מ.כ יובלים חולון), שלהבת ביינה (הפועל אשדוד) וטליה עזיזי (מ.ב יובלים חולון).

הצוות המקצועי כולל את המאמן ראובן יוספולסקי ועוזר המאמן ג'וני אולייניק, הפיזיותרפיסטית הגר בן יוסף ומנהלת הנבחרת תמי סנדיק.  

בהצלחה רבה לנבחרת!
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn