איגוד הכדוריד
אולי הפעם - רמת השרון כמעט משלימה את הסגל
צילום: הדר ואן קולא

אחת הקבוצות המסקרנות בחלון ההעברות הנוכחי היא א.ס SGS רמת השרון, שאחרי לא מעט כמעטים – רוצה לבנות סגל שיילך הפעם עד הסוף, ויאבק על התארים. המהלכים של המאמן אסף לוי והיו"ר אבי כחלון בהחלט מעניינים עד כה.

מצד אחד, רמה"ש שמרה על גרעין משמעותי ואיכותי בסגל הבכיר – הקפטן דניאל שקלים, יוסי אפו, עדן ג'ינג'י, עמית מוטולה, נדב חביב שממשיכים, וכמובן המקשר הסרבי מילאן פאבלוביץ' שיתחיל כאן את עונתו השביעית.

בסגל הזרים התבצעו שינויים – את השוער דרקו ארסיץ' שנאלץ לעזוב בגלל בעיה אישית יחליף טומיסלאב סטויקוביץ' המנוסה, שהוביל את הפועל אשדוד לזכייה בתארים ההיסטוריים שלה בשנים האחרונות (אליפות וגביע המדינה) ולפני כן זכה גם בגביע המדינה עם הפועל ראשל"צ.

המקשר הקרואטי מרקו צ'ורצ'יץ', ששיחק בנאנסי בליגת המשנה בצרפת, יחליף את סטפן טרזיץ', ורמה"ש שומרת לעצמה מקום לזר רביעי שצפוי להצטרף רק במהלך העונה.


 

רמה"ש התחדשה בלוגו, ישנה את המזל?

הרכש הישראלי של רמה"ש בהחלט מעניין – מקשר הנבחרת רם טורקניץ מצטרף אחרי עונה שאותה החל בורברג השבדית, וסיים בהפועל אשדוד. רמה"ש גם בחרה בשניים מהקיצונים של נבחרת ישראל - טל הרשקוביץ שמגיע מהפועל ראשל"צ, לאחר ששיחק גם בהפועל אשדוד ובבני הרצליה, ודניאל צרפתי שסיפק עונה נהדרת בהרצליה יאייש את הפינה השנייה. השניים מחליפים את גיל פומרנץ שמסיים חוזה, ואת אלון אוברמן שיעשה את הדרך ההפוכה מצרפתי ויצטרף להרצליה. עזיבה משמעותית נוספת היא של אופיר כהן, המרכז שהעדיף לחבור לפרויקט של סער פרנקל בנס ציונה.

בנוסף אליהם, ליאור קפלן ישמש כשוער המשנה, אסף בילקר מגיע אחרי עונה במכבי ת"א לחזק את ההגנה, וגם השוער המוכשר של נבחרת הנוער, דניאל פלג, יחבור במהלך העונה עם סיום פרויקט נבחרת הנוער. האם איתם רמה"ש תצלח את משוכת שלבי חצי הגמר, בליגת ווינר ובגביע המדינה? חודשים יגידו, כי העונה האחרונה לימדה שגם שרמה"ש סיימה את הסיבוב הראשון עם מאזן מושלם של 12 ניצחונות, בשלבי ההכרעה היא נתקלה במכבי ראשל"צ – ולא הגיעה אל גמר הפליאוף, ואפילו לא לחצי גמר גביע המדינה.

 

הברכה "וולקאם" חזרה על עצמי לא מעט הקיץ ברמת השרון 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn