איגוד הכדוריד
גלעד מאור יאמן את אלופת המדינה מכבי ICL ראשל"צ
המאמן גלעד מאור חוזר למכבי ICL ראשל"צ (צילום הדר ואן קולא)

אלופת המדינה בנשים, מכבי ICL ראשל"צ, מבצעת שינוי על הקווים. בהודעת המועדון היום - גלעד מאור מונה כמאמן ואחראי לכל קבוצות הנשים במועדון, ומחליף את עידן אהרונוביץ' ששימש בתפקיד בשתי העונות האחרונות שבהן הקבוצה זכתה בתארי האליפות והגיעה פעמיים לגמר גביע המדינה.

 

מכבי ICL ראשל"צ ומאמנה היוצא עידן אהרונוביץ' שהוביל אותה פעמיים לאליפות
 
גלעד הצעיד את מכבי ICL ראשל"צ לזכייתה ההיסטורית בגביע המדינה ב-2019 ושב לקבוצה אותה הדריך לאחר שנתיים על הקווים של קבוצת הבוגרים של הפועל קריית אונו אותה הוביל לראשונה בתולדותיה לפליאוף העליון.
 
עמיר אהרון מנכ"ל המועדון מסר כי הושג סיכום על הארכת החוזים של כוכבות הקבוצה ניצן דונאי ועמית איזק, כמו גם החתמת 3 שחקניות זרות - שוערת נבחרת מונטנגרו קטרינה בנדוביץ', שתחבור לבר אלבו המוכשרת בעמדה ושתי שחקניות קרואטיות - טאה בוניץ' בעמדת הפיבוט וקריסטינה לפאהינק (שחקנית נבחרת קרואטיה) בעמדת המרכז/קיצונית שמאל. כמו כן, קבוצת הנשים תתבסס השנה על שחקניות הבית שיר גבזה, שירה ג'רבי, עדי סלומיאנסקי והילי שלמא.
 
מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ הודיעה קודם לכן על החתמתה של מרכזת נבחרת ישראל  יעל שהם ששיחקה בשתי העונות האחרונות בבנות הרצליה. שהם, בת ה-20 שנחשבת לאחת ההבטחות הצעירות בליגה, מצטרפת לקפטן נבחרת ישראל המקשרת שיר וקרט שכבר חתמה אצל האדומים והן ישחקו תחת שרביטו של המאמן אמיתי דיין שיחליף את ג'וני אוליינק על הקווים.  


מרכזת נבחרת ישראל יעל שהם
 
מכבי הארזים ר"ג הודיעה על החתמתה של הפיבוט הרוסיה נטליה נקונצ'ניה. מהלך מעניין נוסף  - ארזים, שנפרדה מקפטן הקבוצה שיר וקרט, החתימה את אקס הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – שחקנית העונה המקשרת אנה סטורזו'וק והיא מצטרפת לשוערת הבלארוסית אולגה ניקיטינה ולשחקניות מכבי הארזים שממשיכות לעונה הבאה, יורטה זילנסקייט, קרן טפליצקי ומאי יולזרי.

 


הפיבוט החדשה של מכבי הארזים ר"ג נטליה נקונצ'ניה
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn