איגוד הכדוריד
הפועל אשדוד מציגה קיץ של מהפך
צילום: הדר ואן קולא

הפועל אשדוד, מחזיקת גביע המדינה בכדוריד, משנה את פניה. אחרי החלפתו של אולג בוטנקו במאמן הסרבי אנדראה ווקייביץ', ועזיבתם של הזרים הבכירים טומיסלאב סטויקוביץ' וגאבור לנגהאנס, שהובילו אותה לזכייה בתארים ההיסטורים בשנים האחרונות (האליפות וגביע המדינה) - בקבוצה מעלים מהלך משמעותי בהרכב הפאזל לעונה הבאה בליגת ווינר שתצא לדרך ב-1 באוקטובר.

אשדוד החתימה את השוער הסרבי איגור ארסיץ' (ששיחק בליגה הסרבית, ובקבוצות אולימפיאקוס וא.א.ק אתונה מיוון), ואת עוז יצחק שוער נבחרת העתודה היוצאת מעירוני רחובות (השניים מחליפים כאמור את סטויקוביץ' ואת מילוש רגיצ'יץ'). אשדוד גם השלימה את הקו האחורי כשהחתימה את המקשר אלכסנדר בביץ', ששיחק בעבר בכוכב האדום בלגרד, במטאלופלסטיקה ובוויוודינה מסרביה, זאת לאחר צירופו של מקשר נבחרת מונטנגרו ריסטו ווייצ'יץ'.

וההחתמה המרתקת בגזרה הישראלית - עמית סטלמן, שחקן הפינה של נבחרת ישראל ולשעבר מכבי ראשל"צ, מצטרף באופן רשמי לקבוצה, לאחר שסיים שנה שבה היה בהסגר. סטלמן היה שותף להישגים של מכבי ראשל"צ בשנים הקודמות, והיה שחקן מפתח בקבוצה וישתף פעולה בפינה עם לו אקסברוד המוכשר.

רם טורקניץ שסיים חוזה באשדוד לא צפוי להמשיך בשלב זה, וגם אסף בן גוזי המוכשר מחפש קבוצה. שחר לוין ימשיך באשדוד. קודם לכן עמרי קושמרו ויוסי ביטרמן האריכו חוזים, ושני שחקני הבית הם גם הקפטן המשותף של הקבוצה מהדרום.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn