איגוד הכדוריד
קפטן נבחרת ישראל שיר וקרט בהפועל ראשל"צ
מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אמיתי דיין (צילום באדיבות הפועל ראשל"צ)

ההכנות לקראת עונת 2021/22 בליגת אתנה נמצאות בעיצומן ומחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ הודיעה על החתמתה של קפטן נבחרת ישראל המקשרת שיר וקרט. קודם לכן, נפרדה הקבוצה ממאמנה בשנתיים האחרונות ג'וני אולייניק והודיעה על החתמתו של המאמן הוותיק אמיתי דיין. 

מכבי הארזים ר"ג נפרדה מקפטן הקבוצה שיר וקרט והחתימה את המקשרת אנה סטורזו'וק שעזבה את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ. סטורוז'וק מצטרפת לשוערת הבלארוסית אולגה ניקיטינה ולשחקניות מכבי הארזים שממשיכות לעונה הבאה, יורטה זילנסקייט, קרן טפליצקי ומאי יולזרי.


קפטן נבחרת ישראל המקשרת שיר וקרט תשחק בעונה הבאה בשורותיה של מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ. וקרט מסיימת 4 שנים במדי מכבי הארזים ר״ג אותה הובילה לזכייה בדאבל ב-2018 ובאליפות כשנה לאחר מכן ב-2019. וקרט, מהשחקניות המעוטרות ביותר בליגת אתנה,  תצטרף לאמיתי דיין שיאמן את מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ בעונת 2021/22.


המאמן אמיתי דיין המסיים בימים אלו את תפקידו ב-12 שנים האחרונות כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער בעירוני רחובות, יאמן את מחזיקת גביע המדינה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ. דיין אימן בעברו את נבחרת הנערות ונבחרת העתודה והוא מכיר היטב את שחקניות הליגה הוותיקות.

אמיתי דיין: ״אני שמח וגאה להצטרף למועדון הכדוריד הפועל ראשל"צ ומצפה להמשיך את העשייה של כל הגורמים במחלקת הנשים ושל המאמן היוצא ג'וני אולייניק. אני מוכן, מתרגש ומצפה לאתגר החדש העומד בפנינו״.

לאחר 4 שנים נפרדה מכבי הארזים ר״ג מקפטן קבוצת הנשים שיר וקרט שהייתה חלק משמעותי מזכייתה ההיסטורית של הקבוצה בדאבל ב-2018 וזכייתה באליפות כשנה לאחר מכן ב-2019. הארזים הודיעה אמש על החתמתה של אנה סטורוז'וק ששיחקה בשתי העונות האחרונות בשורות הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, הייתה שותפה לזכייתה בגביע המדינה לעונת 2020/21 ואף נבחרה לשחקנית העונה 2020/21


אנה סטורוז'וק חתמה במכבי הארזים ר"ג (צילום באדיבות מכבי הארזים ר"ג)
 
סטורזו'ק תחבור לשוערת הבלארוסית אולגה ניקיטינה (1.80מ׳) שחתמה גם היא בקבוצה. ניקיטינה שיחקה בנבחרת בלארוס ובקבוצת גומל - אלופת בלארוס לשעבר, והיא מצטרפת למקשרת יורטה זלינסקייט, שחקנית נבחרת ישראל המוכשרת - הקיצונית קרן טפליצקי והקיצונית/מרכזת הצעירה והמבטיחה מאי יולזרי, שממשיכות בקבוצה.

מנהל הקבוצה קובי הרלינג על החתמתה של אנה סטורזוק: "אנחנו ממשיכים בבניית הקבוצה ושמחים על צירפה של אנה שהינה מהשחקניות המובילות בארץ. אנה תעזור לנו להמשיך ולהתמודד על כל התארים".

מאמן הקבוצה ניב וינטרוב על בניית הקבוצה לעונת 2021/22: ״הצוות המקצועי של הקבוצה החליט לעשות שינוי בקו החשיבה ובבניית הקבוצה לעונה הבאה שוחררו שחקניות בכירות כאשר הרצון הוא להתבסס על שחקניות צעירות וסגל קבוע לשנים הבאות״.

וינטרוב מוסיף: ״הקבוצה תתבסס סביב הצעירות קרן טפליצקי, מאי יולזרי, שוערת זרה צעירה, ואליהן יצטרפו השחקניות הצעירות קרן לרנר, מאי חרמוני (המושאלות מא.ס רמה״ש), קרינה מורזיוק ואריאל זהבי, שעולות מהנערות. בהתאם למשאים ומתנים עם שחקניות ישראליות נוספות, נדע לגבש את מצבת הזרות".
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn