איגוד הכדוריד
יש עתיד ברחובות - זכייה כפולה באליפויות הנערים
צילום: הדר ואן קולא
 
בעירוני רחובות גדלו בשנים האחרונות שחקנים רבים מוכשרים מאוד, אבל במועדון לא הצליחו לשמור עליהם וחלקם יצאו גם לשחק באירופה (יואב למברוזו, יונתן דיין, שניר נציה) ואחרים התפזרו בין קבוצות הליגה, וזו רק אחת הסיבות שהובילה לבסוף לירידה של קבוצת הבוגרים לליגה הלאומית - אבל שוב אור של תקווה בקצה. אמש, קבוצות הנערים י' ו-ט' של המועדון זכו באליפויות המדינה. נערים י' בהדרכת אמיתי דיין (אחרי שיוויון חוץ במשחק המכריע מול הפועל רועי ראשל"צ), ונערים ט' בהדרכת תום אדטו (למרות הפסד לרמה"ש) עשו את זה, ובשתי הקבוצות הללו מרוכזים שחקנים מוכשרים מאוד.

אבל זה לגמרי לא הכל - כי בצמרת המועדון בוצעו כבר מספר שינויים - עו"ד גלעד מרקמן מחליף את עו"ד מוטי מרגלית כיו"ר. רוני קאופמן מונה למנכ"ל, וכל זאת בתמיכה של רשות הספורט העירונית בהובלתו של דורון שמחי, מנהל אגף הספורט ומי ששימש בעבר כיו"ר איגוד הכדוריד. ובבוגרים - מי שסיכם וצפוי לחתום כמאמן קבוצת הבוגרים הוא עומרי מימון, שהדריך בשנים האחרונות בהצלחה את א.כ נס ציונה ולפני כן במ.כ חולון.

מנגד, מי שמסתמן מסיים את דרכו כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער הוא אמיתי דיין, שעשוי להדריך את קבוצת הנשים של הפועל ראשל"צ, מחזיקת גביע המדינה. דיין אחראי להצלחות רבות ולגידול שחקנים מוכשרים רבים במחלקה.
 נערים ט' של רחובות - אלופי המדינה


עומרי מימון - צפוי להתמנות למאמן קבוצת הבוגרים
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn