איגוד הכדוריד
סטויקוביץ ברמת השרון, צ'יריץ' בקרית אונו
מהלך מעניין בליגת ווינר בכדוריד. א.ס SGS רמה"ש מצרפת את השוער הסרבי טומיסלאב סטויקוביץ', ששיחק ב-4 העונות האחרונות ובהצלחה מרובה בהפועל אשדוד (הוביל אותה לזכייה בתארי האליפות וגביע המדינה ההיסטורים, וגם נבחר ל-MVP של סדרת גמר 2019 ולשחקן הזר המצטיין של אותה עונה) ועוד לפני כן בהפועל ראשל"צ עימה זכה בגביע המדינה.

סטויקוביץ' (36) נפרד בשבוע שעבר מאשדוד, וההערכה הייתה שהוא חוזר לשחק בארצו, אבל החלטה לעזוב של השוער הסרבי המצטיין של רמה"ש, דרקו ארסיץ', בעקבות עניין אישי, הובילה להחתמה המסקרנת. אגב רמה"ש עמדה לצרף את סטויקוביץ כבר בקיץ הקודם, אבל הסכם עם אשדוד מנע זאת. רמה"ש מכוונת לתארים, עליהם הצהירה בשנים האחרונות אבל לא הצליחה להגיע לקו הסיום - וכעת היא כבר עם 3 זרים חתומים - סטויקוביץ' והמקשר מילאן פאבלוביץ' שכבר נמצא אצלה שש שנים, המקשר מרקו וויצ'יץ' וסגל ישראלי בכיר שכולל בין היתר את דניאל שקלים, יוסי אפו, עדן ג'ינג'י, כשבהמשך עשוי להצטרף גם דניאל צרפתי מהרצליה.
 
וזה לא המעבר היחיד של זר בין קבוצות ליגת ווינר, כי גם הפועל קרית אונו הודיעה על צירופו של המרכז-מקשר הסרבי סטפן צ'יריץ', ששיחק במשך שנתיים וחצי במ.כ באר שבע, שבעצמה צפויה לצרף את הפיבוט הסרבי של הפועל ראשל"צ, דאליבור סוקיץ'. בב"ש ימשיכו עם המאמן אבנר דרורי, ושחקן הפינה המוכשר איליה מוסיינקו צורף. מי שמועמד אגב לשתי הקבוצות (אונו וב"ש) הוא המקשר הניגרי אני אובינה, ששיחק בעונה שעברה במכבי ת"א.
 

צ'יריץ' היה אחראי לתפנית הגדולה בב"ש בעונת הבכורה שלה בליגת העל שהסתיימה בפליאוף עליון, אבל גם עזב את הקבוצה ולא חזר אליה בגלל בעייה אישית במהלך תקופת הקורונה

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn