איגוד הכדוריד
הערב - דרבי אליפות בליגת אתנה
ולדה קוזמינה מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ ונלי אמינוב ממכבי ICL ראשל"צ במאבק על הכדור (צילום הדר ואן קולא) 

מכבי ICL ראשל"צ והפועל דלתות פנדור ראשל"צ סיפקו במהלך העונה הנוכחית לא רק כדוריד נשים משובח ואיכותי אלא גם קרבות צמודים ודרמות מותחות שחלקן אף הוכרעו לקראת שריקת הסיום.

הערב ייערך בבית מכבי המשחק השלישי והמכריע בגמר הפליאוף בליגת אתנה בין מכבי ICL ראשל"צ להפועל דלתות פנדור ראשל"צ (19:30).

המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב של האיגוד ע"י השדר תמיר ירדן והפרשן דורון כזום, לצפייה מוזמנים להכנס לקישור:

 סדרת גמר הפליאוף בליגת אתנה בהחלט משקפת את המשחקים הצמודים והמותחים של שתי הראשוניות במהלך עונת 2020/21 והמאבק בין מכבי ICL ראשל"צ להפועל דלתות פנדור ראשל"צ הפך העונה למרתק. 

המשחק הראשון בין השתיים, במסגרת המחזור ה-2, נחתם בתוצאה 26:21 להפועל דלתות פנדור ראשל"צ ואילו את המשחק השני במהלך הליגה הסדירה, במסגרת המחזור ה-9, סיימו הקבוצות בשוויון 28:28. במפגשן השלישי, זכתה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בגביע המדינה לאחר שמשחק הגביע נחתם בהפרש של 2 שערים 27:29 לטובת הפועל.

סדרת הגמר נפתחה בניצחון 27:28 של מכבי ICL ראשל"צ על הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, נעצרה בעקבות ערעור לבית הדין על תוצאת המשחק הראשון בעקבות שיתוף שחקנית בדקות הסיום שהורחקה 3 פעמים לשתי דקות - שנדחה לבסוף, וביום חמישי ניצחה הפועל את מכבי 30:35 וגררה את הסדרה למשחק שלישי, אחרון ומכריע. 

הערב, כאמור, רק אחת מהקבוצות תניף את צלחת האליפות בבית מכבי -  מוזמנים להגיע ולעודד. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn