איגוד הכדוריד
גמר הפליאוף בליגת אתנה ממשיך למשחק השני הערב
שירה ג'רבי ממכבי ICL ראשל"צ מול אנה סטורז'וק מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ

עתירתה של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לבית הדין של התאחדות הספורט לפסול את תוצאת המשחק הראשון בסדרת חצי  גמר הפליאוף, נדחתה וכבר מחר ב-20:30 יערך המשחק השני בסדרה (הפועלת בשיטת הטוב משלושה משחקים) בנחלת יהודה.

 
פסיקת בית הדין - לחצו לקריאה

מכבי ICL ראשל״צ עלתה ליתרון 0:1 בסידרה לאחר שגברה על הפועל דלתות פנדור ראשל״צ 27:28 במשחק הראשון שנערך ביום שישי האחרון אך בעקבות שיתוף השחקנית שיר גבזה ממכבי ראשל"צ בדקות הסיום, למרות שהורחקה 3 פעמים לשתי דקות - הגישה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ערעור. 

במידה ותנצח מחר מכבי ICL ראשל״צ היא תעלה ל-0:2 בסדרה ותניף את צלחת האליפות, הפועל דלתות פנדור ראשל״צ, מאידך, תרצה לנצח ולכפות משחק שלישי ומכריע שייערך בבית מכבי.


אחד הנתונים המעניינים, שכמעט כל אחד מהמפגשים בין הקבוצות העונה היו צמודים-צמודים (מפגש הליגה שנערך בנחלת יהודה הסתיים ב-28:28, הפועל ניצחה בגמר גביע המדינה 27:29, ולפני כן בסיבוב הראשון בליגה בבית מכבי 21:26).

המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדוריד ע"י השדר תמיר ירדן והפרשן דורון כזום בקישור הבא: 

המטרה היא לסיים את הסדרה לא יאוחר מיום ראשון ה-30 במאי, כל זאת כדי לאפשר את הכנות נבחרת ישראל לקראת המשימה שלה בסוף השבוע הבא במוקדמות אליפות אירופה שייערכו באיי פארו (7 משחקניות מכבי והפועל ראשל"צ משתייכות לסגל).

 
 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn