איגוד הכדוריד
סער פרנקל מחליף את עומרי מימון בנס ציונה
א.כ. נס ציונה הודיעה היום על מינויו של סער פרנקל למאמן הקבוצה בעונה הבאה, שמחליף את עומרי מימון שהחליט לסיים את דרכו בקבוצת הבוגרים של המועדון אחרי 3 עונות.
 
פרנקל חוזר אל הקווים, כשהתחנה האחרונה אותה אימן הייתה מכבי ראשל"צ – ולפני כן זכה בתארים אליפויות (4) וגביעים (3) גם עם הפועל ראשל"צ, והדריך בבני הרצליה ובהפועל ת"א. פרנקל שימש בעבר כמאמן נבחרת העתודה ועוזר מאמן נבחרת ישראל.
 
פרנקל, שבמקביל להיותו מאמן משמש כסגן מנהל תיכון "העמית" בראשל"צ – והאחראי על אקדמיית הכדוריד בתיכון, אמר לאחר המינוי: "אני שמח לחזור לדבר שאני מאוד אוהב לעשות. שנתיים מחוץ לקווים היו הרבה יותר מדי בשבילי. מרגיש לי חיבור נכון עם נס ציונה, ומקווה לעונה טובה, מוצלחת ומהנה".
 
כאמור לפני כן, מימון נפרד מהקבוצה לאחר 3 עונות מוצלחות תחת מגבלות תקציביות לא פשוטות (מימון ממשיך להדריך את קבוצת הנוער שנאבקת על האליפות), והוא סיכם: "אני מודה למועדון שהפך לחלק מהמשפחה שלי. היו 3 שנים נפלאות בהן נתתי הכל בשביל המועדון, וצריך גם לדעת מתי להמשיך הלאה. אני מקווה ומאמין שהמועדון ימשיך בדרכו למעלה ואני מאחל הצלחה רבה לכולם".
 
מנכ"ל המועדון, עמית כהן, התייחס למהלך השינוי על הקווים: "אני שמח מאוד וגאה על בואו של סער פרנקל למשפחת הכדוריד בנס ציונה. במהלך השבועיים האחרונים עשינו הכל על מנת שסער יהיה כאן, והדברים הבשילו. סער הוא איש מקצוע מהטופ של הכדוריד בארץ. הוא לקח כל תואר בישראל, הן בבוגרים והן בגילאים הצעירים, ואין לי ספק שעם סער נוכל להצעיד את א.כ. נס ציונה לגבהים חדשים, תוך שמירה על הצביון הנס ציוני. נקים פה קבוצה צעירה, לוחמת ושאפתנית שהשמיים הם הגבול עבורה".
 
כהן התייחס לעזיבת מימון: "עמרי הוא מעל הכל אישיות ו-ווינר אמיתי. עמרי קיבל החלטה לסיים את דרכו כמאמן הבוגרים שלנו, אבל אני בטוח שבעתיד עוד נפגש. היו לי שנים נפלאות עם עמרי כשחקן תחתיו ובשנתיים האחרונות יחד איתו בצוות המוביל של המועדון. זכיתי באדם עם מוסר עבודה מהגבוהים שיש, שיודע תמיד לשים את המועדון מעל כולם, מה שלא מובן מאליו בכלל! אני מאחל לעמרי בהצלחה רבה באתגר החדש הבא".
 
בנס ציונה כמובן צפויים להתבצע מספר שינויים בסגל, כשמסתמן שאחד הבולטים בהם הוא של השוער המצטיין אורן מאירוביץ', שעשוי להצטרף לבני הרצליה. 

 

המנכ"ל עמית כהן והמאמן פרנקל. צילום ועיבוד: דיגישארק
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn