איגוד הכדוריד
המשימה - יוון, אין שינויים בסגל
אחרי הניצחון 32:33 על פינלנד, נבחרת ישראל תמריא אחה"צ ליוון – שם היא תקיים ביום ראשון (17:00 שעון מקומי, שידור ישיר בערוץ הספורט) את המשחק השני בקמפיין מוקדמות אליפות העולם מול נבחרת יוון (שניצחה את קפריסין 18:31).


המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי קיימו שני אימונים מאז המשחק מול פינלנד שלשום, ולא ביצעו שינויים בסגל לקראת המשחק ביוון.

השוער דן טפר סוחל מפציעה אבל הוא הצטרף לנסיעה וההערכה היא שהוא ישחק. השוער יהב שמיר שלא התייצב לאימון המסכם הבוקר - לא נכלל בסגל (השוער הנוסף שיצא עם הנבחרת ליוון הוא מושיקו אלימלך).

הסגל כולל את השוערים דן טפר (שארבור, צרפת) ומושיקו אלימלך (עירוני רחובות). שחקני השדה – פיבוטים - הקפטן דניאל שקלים, יוסי אפו (א.ס רמה"ש) ושניר נציה (מכבי ראשל"צ). בפינות – עמית גל וגיל פומרנץ (רמה"ש), עמית סטלמן (מכבי ראשל"צ), טל הרשקוביץ (הפועל אשדוד) ועוז חממי (הפועל ראשל"צ). בעמדות המקשרים – ניבו לוי (אשדוד), רם טורקניץ (ורברג, שבדיה), אדיר כהן (וינטרתור, שוייץ). מרכזים -יואב למברוזו (אייזנאך, גרמניה), עדן ג'ינג'יחשוילי (חולון) ויונתן דיין (גומרסבאך, גרמניה).


עוזר המאמן אסף לוי אמר לקראת המשחק מול יוון: "אנחנו מאוד מרוצים מהשתי נקודות שהשגנו במשחק הראשון נגד פינלנד. ניתחנו את מה שקרה בסוף, ואנחנו נעשה את ההתאמות כדי לא להגיע לסיטואציה דומה. יוון זו אופרה אחרת, וזה משחק חוץ, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו. קיימנו נגדם משחקי אימון לפני חצי שנה, שהיו צמודים – כך שהמשחק יכול להתפתח לכל כיוון. אנחנו צריכים להיות מפוקסים ונחושים ובתקווה שנצליח לחזור עם עוד שתי נקודות".

סוף שבוע הכנה לנבחרות הצעירות

נבחרות העתודה והנוער של ישראל, המתכוננות לאליפויות אירופה עד גיל 20 ועד גיל 18, מקיימות בסוף השבוע משחקי הכנה. נבחרת העתודה נוצחה היום בדימונה מול נבחרת העתודה של הונגריה 31:20 (ניתן זהבי ואמיר שניידר כבשו 4 שערים כ"א, עמית מוטולה 3, לו אקסברוד, ניב שמן ועומרי נדלר 2 כ"א, נועם ניב, אור פרקש ואיתי סויסה 1 כ"א). הנבחרת חסרה את הליגיונרים שמשחקים בגרמניה יואב למברוזו ויונתן דיין (נמצאים בסגל הנבחרת הבוגרת למשחק ביוון) ואת דניאל מוסינדי (פצוע). מחר (17:30) ייערך משחק נוסף בין הנבחרות בהדר יוסף.

 

נבחרת העתודה היום בדימונה, לפני המשחק מול הונגריה. צילום: גלעד נתן

במקביל, נבחרת הנוער טסה יחד עם הנבחרת הבוגרת ליוון, שם היא תקיים בשבת וביום ראשון צמד משחקי משחקי אימון מול נבחרת הנוער המקומית. סגל הנבחרת שמודרכת על ידי דביר גולדשטיין וניסים פלח כולל את השוערים יותם בוחניק וטל פלד. שחקני השדה: אור ממן, נדב כהן, עידן בטיטו, גיא ירימי, ברק קרמון, יפתח דהן, גל עזריאל, אור לוי, רועי ליבגוט, תום ליבוב, עילי בן יעקב, אביב שרעבי, איתי שלמא, אלון שולמן. מנהל הנבחרת - יריב ירושלמי, והפיזיוטרפיסטית - הגר בן יוסף.
 

נבחרת הנוער, יחד עם עומר דבדה, קפטן נבחרת ישראל לשעבר, שערך להם הרצאה
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn