איגוד הכדוריד
יתרון ביתיות למכבי ראשל"צ וארזים בחצי גמר הפלייאוף
שוערת בנות הרצליה דנה לוי בת ה-15 (צילום הדר ואן קולא) 

סדרת חצי גמר הפלייאוף (הטוב משלושה) תצא לדרך ב-26 באפריל ובמסגרתה תתמודד מכבי  ICL ראשל״צ, שסיימה ראשונה בטבלה והבטיחה יתרון ביתיות לכל אורך סדרת הפלייאוף, מול בנות הרצליה. מכבי הארזים ר״ג, שהבטיחה עם ניצחונה הלילה יתרון ביתיות בחצי גמר הפלייאוף, תפגוש את הפועל דלתות פנדור ראשל״צ.

משחק ההשלמה מהמחזור ה-8 בין מכבי הארזים ר"ג לבנות הרצליה, ששיחקה ללא מור שאול והשוערת שישי בן יוסף, לא היה שקול מתחילתו. מאידך, נתן המשחק ביטוי לשחקניות הצעירות של הענף. שוערת בנות הרצליה דנה לוי בת 15 שיחקה משחק מלא מול מכבי הארזים ר"ג כשהיא מפגינה יכולת נהדרת בין הקורות.

בנוסף לדנה לוי, הציגה 
בנות הרצליה סגל צעיר ואיכותי שלא הרים ידיים לאורך המשחק וכלל את דנה רומנו ויוליה גרוס בנות ה-15, אגם מחלוף, נועה בראל וניקול רייטזה בנות ה- 17 הגר טייטל, מיה בורשטיין ומאיה רז בנות ה-18 שאף כבשו לקבוצתן.

גם במכבי הארזים ר"ג ניתן היה לפגוש גם בדור העתיד של הענף ובהחלט שמות שכדאי לשנן: אריאל זהבי ומאי יולזרי בנות ה-16 ועימן, קרן לרנר והשוערת מעיין עמרם בנות ה- 18. 
 
המשחק הועבר בשידור ישיר ע"י הפרשן דורון כזום בערוץ היוטיוב של האיגוד בקישור הבא:


בבית מכבי התארחה הפועל קריית אונו למשחק השלמה מהמחזור ה-13 בליגת אתנה ולמרות שהמשחק לא התנהל באופן שקול, גם כאן בלטו שחקניות העתיד של ענף הכדוריד.

בהפועל קריית אונו בלטה שירה וובר בת ה-15 שכבשה 12 (!) שערים עבור קבוצתה. ליה אלחדף ועדי בשי בנות ה-16 כבשו אף הן לאונו. במכבי ICL ראשל"צ בלטה ליהיא שלמא 
בת ה- 17 בלבד שכבשה 6, 

מכבי הארזים ר"ג – בנות הרצליה 21:34 (9:18) : המחצית נפתחה בריצת 0:3 של מכבי הארזים ר״ג משערים של הדר דורנבוסט, שיר וקרט ויורטה זיליניסקייט. בדקה ה-6 כבשה שרון אקלר את שערה הראשון של בנות הרצליה אך מנגד יורטה זילינסקייט כבשה לארזים (1:4). בדקה ה-15 עלתה המארחת ליתרון של 5 שערים משערים של שיר וקרט וטלי בראל (3:8). דנה רומנו כבשה להרצליה אבל דור סונגו ודניאלה דרגוביץ׳ כבשו והגדילו את ההפרש לטובת ארזים (4:11). ניקול רייטזה, שרון אקלר ויעל שהם הוסיפו לבנות הרצליה אבל איבודי כדור של קבוצתן הובילו לשערים מנגד של מאי יולזרי ושיר וקרט והמחצית נחתמה עם הדיפה של שוערת מכבי הארזים מעיין עמרם.
 
 
דנה רומנו מבנות הרצליה (צילום הדר ואו קולא)

המחצית השנייה נפתחה עם שער של יעל שהם מבנות הרצליה ומיד לאחר מכן, צמד כיבושים של טלי בראל פגשו צמד של שרון אקלר (12:20). שלוש עצירות ברצף של שוערת בנות הרצליה בת ה-15 (!!) דנה לוי ושער של יעל שהם צמקו ל- 13:20. קרן טפליצקי ואריאל זהבי הוסיפו שערים לארזים ושני כיבושים מנגד של שרון בן שושן מבנות הרצליה, לא הספיקו כדי להקטין את הפער היציב אותו פתחה הארזים (15:23). צמד שכבשה שיר וקרט, שער של דניאלה דרגוביץ' ושוב צמד שהוסיפה קרן טפליצקי, העלו בדקה ה-47 את יתרונה של ארזים ליתרון לדו ספרתי (16:28).  מנגד, שחקניותה הצעירות של בנות הרצליה לא ויתרו ושוערת הקבוצה דנה לוי המשיכה להפגין יכולת יוצאת מן הכלל בשער. אגם מחלוף, שרון אקלר, מאיה רז ונועה בראל כבשו לבנות הרצליה אך שוערת הארזים מעיין עמרם הצעירה, סיפקה עצירות מצוינות בשער. משחק נחוש של מאי יולזרי, יורטה זילינסקייט ואושר כהן, הוביל לשערים נוספים של ארזים שחתמו את המשחק בניצחונה.

 
קרן טפליצקי ממכבי הארזים ר"ג (צילום הדר ואן קולא)

כבשו למכבי הארזים ר״ג שיר וקרט 8, טלי בראל וקרן טפליצקי 6 כ״א, דניאל דרגוביץ ומאי יולזרי 4 כ״א, אושרי כהן 3, דור מונסוניגו 2 ואריאל זהבי 1.

כבשו לבנות הרצליה: שרון אקלר 8, יעל שוהם 3, שרון בן שושן ודנה רומנו 2 כ״א, ניקול רייטזה, אגם מחלוף, מאיה רז, מיה בורשטיין, יוליה גרוס ונועה בראל 1 כ"א. 

מכבי ICL ראשל״צ - הפועל קריית אונו 24:53 (12:27): הדקות הראשונות למשחק היו צמודות אבל כבר מהדקה ה-5 החלה מכבי ICL ראשל״צ בורחת להפועל קריית אונו כשהיא מכתיבה קצב משחק מהיר. החטאות לשער של שחקניות הפועל קריית אונו, נוצלו מנגד ע״י המארחת שהגדילה את הפער לטובתה בזכות התקפות מתפרצות רבות.

 
 
 
 
מכבי ICL ראשל״צ והפועל קריית אונו (צילום דבורי איטין)

כבשו למכבי ICL ראשל״צ: שיר גבזה 12, קים לוי ונלי אמינוב 9 כ״א, עדי בן יעקב 7, הילי שלמא 6, עמית איזק 5 ושירה ג׳רבי 4.

כבשו להפועל קריית אונו: שירה וובר 12, ליעד בשי 5, ליה אלחדף 4 ולאה סטפנוב 3.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn