איגוד הכדוריד
משחקי המחזור הרביעי בליגת הנשים

אניטה קמפה ממכבי פ"ת צילום הדר ואן קולא

נכון לעכשיו, ללא משחקי השלמה מהמחזורים הקודמים, נמצאת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בראש הטבלה עם 6 נק' מ-3 משחקים, תחתיה מכבי הארזים ר"ג עם 3 נק' מניצחון אחד ותיקו אחד כשמ.כ יובלים חולון, עם 3 משחקים עד כה ומכבי ראשל"צ, עם משחק אחד בלבד, במקום השלישי והרביעי בטבלה עם 2 נק' כ"א.

מכבי הארזים ר"ג – בנות הרצליה 32:32 (16:18): המשחק היה צמוד לכל אורכו והיתרון נע מצד לצד, כששער רדף שער ובכל זאת, הצליחה האלופה לרדת למחצית כשהיתרון לצידה. סופו של המשחק היה מותח במיוחד וכשתי דקות לסיום, הובילה מכבי הארזים ר"ג אך חניכותיו של המאמן עודד נאמן נלחמו, לא ויתרו והשוו את התוצאה. שניות לסיום, היתה הזדמנות לשתי הקבוצות להשיג את היתרון המיוחל אך הן החמיצו אותה בעקבות איבודי כדור של שני הצדדים. 

שוערת בנות הרצליה דניאל בורנובסקי הפגינה יכולת מצוינת בשער.

כבשו לבנות הרצליה: דנה אפלבוים 9, טל ורול 6, לי בן יצחק 5, יעל שוהם ומור שאול 4 כ"א ובר אורניגר 3. 

ניב וינטרוב מאמן מכבי הארזים ר"ג: "זהו שיעור חשוב עברינו ונלמד ממנו הרבה. יצאנו יותר מידי פעמים לשתי דקות מה שמצביע על כך שעשינו טעויות מחשבתיות בהגנה, נלמד ונתקן. יש לנו עונה ארוכה לפנינו והכל יהיה בסדר. אנחנו ממשיכים הלאה כשהפנים לקראת המשחק שלנו בשבוע הבא מול מכבי ראשל"צ. 

הפועל פ"ת – הפועל קריית אונו 16:34 (8:12): הפועל קריית אונו הפסידה את משחק הבכורה שלה העונה בתום מפגש שהתאפיין בקצב איטי במיוחד של שתי הקבוצות. במהלך המחצית השנייה ברחה הפועל פ"ת ליריבה מקריית אונו לאחר שעברה להגנה לוחצת והרימה את קצב המשחק וחניכותיו של דורון כזום סיימו את המשחק ביתרון גדול.  

בלטה במהלך המשחק לואיזה השוערת בת ה-18 של הפועל פ"ת. 

כבשו להפועל פ"ת: יוליה בולובה 11, זורנה צבטינוביץ'  7, ניקול פדלון 5, טלי כנען ואורטל סאלם 3 כ"א, יסמין מאקרי 2 וארבל קטלר 1. 

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – מ.כ יובלים חולון 24:28 (13:16): האורחת מחולון היתה דומיננטית בתחילתו של המשחק ועלתה מיד ליתרון אך בחלקה השני של המחצית הראשונה, בעקבות החטאות של חולון והתקפות מתפרצות של הראשוניות, עלתה הראשונית ליתרון יציב של 3 שערים עליו שמרה עד לסיומה של המחצית. במהלך המחצית השנייה, שיפרו חניכותיו של אביתר גבעון את משחק ההגנה שלהן והקשו על האדומות למצוא את השער, מה שסייע להן לצמק את הפער באמצע המחצית השנייה להפרש של שער אחד בלבד. לאחר פסק זמן של מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ג'וני אולייניק, חזרו שחקניות הפועל דלתות פנדור ראשל"צ למשחק מדויק יותר והגדילו שוב את הפער עימו חתמו את המשחק. 

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אולגה ניקולינקו 13, דיאנה צ׳ריוקובה 6, אנה סטורז׳וק 5 ואלנה אומנץ 4. 

כבשו למ.כ יובלים חולון: יסמין אודצ'י 8, לירן זגורי 7, אופיר דהרי 5, שלי גונן 2, מיכל שריד ותהל מאירי 1 כ"א. 

מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ג'וני אולייניק: "המשחק לא היה קל עבורנו והקבוצה לא הראתה את היכולת שלה על המגרש. למרות החטאות רבות במהלך המחצית השנייה, אנחנו נמשיך להשתפר ממשחק למשחק ונלמד מהטעויות, זו רק ההתחלה ואנחנו עם הפנים קדימה. 

אביתר גבעון מאמן מ.כ יובלים חולון: "אני חושב שבסך הכל היו הרבה דברים טובים במשחק. אני מרוצה ממשחק ההגנה ומהגישה של השחקניות אבל יש לנו עדיין הרבה דברים לשפר. בדקות האחרונות, כשמהמשחק היה צמוד, ניסינו לעשות את ההבדל ובמקום להגיע למצבי זריקה טובים, התפשרנו עם זריקות רעות וזה עלה לנו במשחק."  
 

שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ דיאנה צ'ריוקובה עולה מול סימין אודצ'י ממ.כ יובלים חולון
 

א.כ נ"צ – מכבי פ"ת 40:15 (5:16): כבר בתחילת המשחק עלתה מכבי פ"ת ליתרון ניכר ובמהלך המחצית השנייה, ברחה למארחת וזו מנגד, התקשתה לצמק את הפער הגדול שנפער. מכבי פ"ת, במשחקה הראשון העונה ועם ספסל קצר, שיחקה משחק מהיר ופחות מהוסס מזו של היריבה מנס ציונה. שוערת מכבי פ"ת אלינור קציר הצטיינה וסיימה עם 22 עצירות כשלצידה בלטה בת קבוצתה אניטה קמפה. 

כבשו עבור מכבי פ"ת: אניטה קמפה 15, קטיה מוניק 12, עינב בן זיקרי ולורן פאר 4 כ"א, נטלי 3, שיר מרכוס 2. 

כבשו עבור א.כ נ"צ: קרן בן הרוש 7, ספיר סידי 3, מאיה קור 2 ומאלני חורב, לילך פורמן ואלינור פאשה 1 כ"א. 

מאמן מכבי פ"ת מילאן סטאניץ': המשחק היה טוב בהרבה ממה שציפינו ולמרות הקשיים, הוכחנו את היכולת והפוטנציאל שלנו ואני מאד מרוצה." 

שוערת מכבי פ"ת אלינור קציר עם יכולת מצוינת בשער

בשבוע הבא, ביום חמשי, יצא לדרך המחזור ה-5 עם המפגשים הבאים: מכבי פ"ת תארח את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, הפועל קריית אונו תארח את א.כ נ"צ, בנות הרצליה תארח את הפועל פ"ת וביום שישי תארח מחזיקת הגביע מכבי ראשל"צ את האלופה מכבי הארזים ר"ג למשחק המרכזי של המחזור. 

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn