איגוד הכדוריד
הערב - המחזור האחרון בליגת אתנה
 
המחזור ה-14 בליגת אתנה הוא גם זה שיחתום את הליגה הסדירה ויקבע מי מהקבוצות תסיים בראש הטבלה ותבטיח לעצמה את יתרון הביתיות לאורך סדרת הפלייאוף. ארבעת הקבוצות שמוליכות את הטבלה והעפילו לשלב הפלייאוף נקבעו כבר בתום המחזור ה-12.

בראש הטבלה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ עם 23 נקודות והיא תארח ביום שלישי הקרוב את השלישית, מכבי הארזים ר"ג, למשחק מסקרן שיועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדוריד ע"י השדרן תמיר ירדן והפרשן דורון כזום. 

המשחק האחרון בין מכבי הארזים ר"ג להפועל דלתות פנדור ראשל"צ הוכרע על חודו של שער דרמטי לטובת ארזים אותו כבשה שיר וקרט כ-8 שניות לסיום המשחק. ארזים הובילה לאורך רב שלבי המשחק אבל הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ידעה לחזור ולעלות ליתרון של שער אותו כבשה אושרי נחום כהן, אולם היא לא הצליחה להחזיק בו והמשחק נחתם, כאמור, בניצחון דרמטי של ארזים.

ארזים מגיעה למפגש עם 20 נקודות, מספר נקודות שווה לשנייה בטבלה מכבי ICL ראשל"צ - שלה 2 משחקים חסרים (מול בנות הרצליה והפועל קריית אונו). ניצחון על מכבי הארזים ר"ג יבטיח להפעל דלתות פנדור ראשל"צ את פסגת הטבלה בסיום העונה הסדירה.

הערב (יום שני), במשחק שיפתח את המחזור ה-14, תארח מ.כ פ"ת את מכבי ICL ראשל"צ. פ"ת, שלקחה עד כה 10 נקודות, נותרה במקום החמישי ואיבדה סיכוי להעפיל לפלייאוף לאחר שבנות הרצליה, המדורגת רביעית (עם 15 נקודות), התרחקה ממנה והבטיחה את מקומה בין 4 הקבוצות שמוליכות את הטבלה ויעפילו לשלב הפלייאוף.

בנות הרצליה תצא לפגוש את הפועל קריית אונו ב-18 באפריל למשחק שייחתום את המחזור ה-14. 

השישית בטבלה, מ.כ חולון, תארח את סוגרת הטבלה א.כ נ"צ. זהו מפגשן הראשון של הקבוצות העונה ולשתיהן משחק חסר, זו מול זו, מהסיבוב הראשון. חולון, שהחיבור בין השחקניות על המגרש ניכר ככל שהעונה התקדמה, תוכל לסיים את הליגה עם מספר נקודות שווה למ.כ פ"ת אם תנצח את 3 משחקי הליגה שנותרו לה (שני משחקים מול א.כ נ"צ כאמור ומול הפועל קריית אונו).

ביום שבת הקרוב בהדר יוסף,  צפויה למ.כ חולון התמודדות מול מוליכת הטבלה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ במסגרת חצי גמר גביע המדינה (17:45). כשלוש שעות מאוחר יותר, באותו המעמד, תפגוש בנות הרצליה את מכבי ICL ראשל"צ (19:45).

 
 
 טבלת ליגת אתנה ערב המחזור ה-14
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn