YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
תשורות למצטיינים, הוקרה למלונות בראון
אירוע פתיחת העונה בכדוריד גברים התחלק לשניים - הסכם החסות עם רשת מלונות בראון שאיפשר את המשך קיום פרויקט נבחרת הנוער בגרמניה לעונה שלישית ברציפות, יחד עם האירוע המסורתי לפתיחת ליגת ווינר - שבו הוענקו תארים למצטייני העונה שעברה. רולאנדו פרייטאס הוצג בתפקיד המנהל המקצועי של הנבחרות, בחודש שבו ייפתח קמפיין מוקדמות יורו 2020 מול גרמניה ופולין
 
     
  תאריך: 10/4/2018   |   כתב: אלון סגל   |   צילום: הדר ואן קולא   |   ארכיון ליגות  
     
 

איגוד הכדוריד קיים היום את אירוע פתיחת העונה בליגת ווינר בכדוריד, ומסיבת עיתונאים על המשך הסכם החסות עם "מלונות בראון"' שאיפשר את המשך הפרויקט לקידום הכדוריד ופעילות נבחרת הנוער של ישראל בגרמניה. כמו גם, שיתוף פעולה ותמיכה בנבחרות ישראל.

 

באירוע שנערך ב"לייט-האוס" בת"א, השתתפו ראשי קבוצות, מאמנים וקפטנים מקבוצות ליגת העל, יחד עם מנכ"ל הטוטו איציק לארי, מנכ"ל המלון יניב שביט, סגן יו"ר האיגוד ויו"ר הוועדה המקצועית דודי פלח ואבי כחלון יו"ר פורום קבוצות ליגת העל.

 

באירוע נערכה סקירה לקיץ ההיסטורי שעבר על הנבחרות הצעירות של ישראל, הנוער והעתודה שהשתתפו באליפויות אירופה, על התפתחות הפרויקט בגרמניה שנמשך זו השנה השלישית (החידוש השנה שהוא יימשך גם במתקן האולימפי בסרביה).

 

כמו כן, על המשימות שמצפות במהלך החודש לנבחרת הלאומית בפתיחת קמפיין יורו 2020, מול נבחרת גרמניה (ב-24 בחודש בווצלאר – שם ייערך גם טקס לנבחרת הנוער), ומול נבחרת פולין (ב-28 בחודש בת"א).

 

באירוע הוצג המנהל המקצועי החדש של הנבחרות, רולאנדו פרייטאס, שהדריך בעברו את נבחרות פורטוגל.

 

בין מבט לפתיחת ליגת ווינר שנפרשת העונה בין קרית מוצקין שבצפון לבאר שבע שבדרום, באיגוד הכדוריד חילקו תשורות למצטיינים שנבחרו על ידי מאמני ליגת ווינר בעונה שעברה.

 

עידן מימון נבחר למאמן העונה, אבישי סמולר שהספיק לפרוש בקיץ - לשחקן העונה. השניים הובילו את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לזכייה בדאבל. ולדיצה סטויאנוביץ', המקשר הסרבי של בני הרצליה, נבחר על ידי המאמנים לשחקן הזר המצטיין. תומר בודנהיימר מהפועל ר"ג, ומי ששימש קפטן נבחרת העתודה באליפות אירופה בקיץ – נבחר בקטגוריה של תגלית/פריצה.

 

מנכ"ל הטוטו איציק לארי מעניק את תואר מאמן העונה שעברה לעידן מימון

 

"אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט הנהדר. זה פרויקט מדהים, אנחנו נמשיך לתמוך כדי להבטיח שזו תהיה עונה מדהימה ויפה", אמר מנהל המלון, יניב שביט.

 

סגן יו"ר האיגוד דודי פלח, שהחליף באירוע את היו"ר מיקו צרפתי, אמר: "פרויקט גרמניה הביא אותנו להצלחה כבירה בעיני בקיץ הזה בשתי אליפויות אירופה, גם נוער וגם עתודה. שתיהן השאירו אותנו ברמה א'. אני חושב שזו זכות גדולה לשחקנים ולפרויקט עצמו שפיתח אותם. היינו השיחה של אליפות אירופה, הפתענו ברמה וביכולות, וזה מצוין. אני רוצה להודות למני ויצמן שתורם ומשקיע רבות בכדוריד הישראלי מזה 17 שנה ולרשת המלונות בראון.

 

 

דודי פלח סגן יו"ר איגוד הכדוריד מעניק תשורה לרשת מלונות בראון ולמנהל מלון לייט האוס יניב שביט

 

"עשינו כמה שינויים השנה, ברצוני לברך את רולאנדו פרייטאס המנהל המקצועי החדש של הנבחרת, שיהיה לו בהצלחה. בהזדמנות זאת גם לאולג בוטנקו המאמן הלאומי שמונה השנה ולעוזרו אסף לוי. בהצלחה ושיעשו חיל אפילו יותר מהנבחרות הצעירות. אברך גם את כל הקבוצות שמשתתפות השנה, המאמנים, השופטים ונותני החסות. אנחנו שמחים שנכנסים לתוך הפריפריות, בהצלחה לבאר שבע שעלתה השנה, מצפים לליגה מעניינת".

 

מנכ"ל הטוטו איציק לארי הוסיף: "אני נרגש ושמח כמדי שנה להיות כאן איתכם ולפתוח את העונה. אנו מציינים 9 שנים של הסכם החסות. יש עוד עבודה רבה לפנינו. אנחנו מסייעים בהקמת מתקנים, בשנים האחרונות הוקמו עשרות אולמות כדוריד, וכמובן תומכים בפרויקטים שונים כגון פרחי ספורט ואתנה. מבחינתי זו הזדמנות לאחל בהצלחה לעולה החדשה מבאר שבע, זה חשוב מאד בליגה. עם החסות השיווקית הזאת של הטוטו, כעת המשימה היא שלכם בענף הכדוריד. אנחנו מצפים לראות אולמות מלאים, אווירה חמה וליגה מותחת כמו שהכדוריד יודע לייצר".

 

 

 

המנהל המקצועי של הנבחרות רולאנדו פרייטאס: "אני עדיין לא מרגיש בנוח לדבר על הנבחרת הבוגרת, אבל אני יכול לדבר על מה אנחנו רואים בשטח. יש לנו כאן שחקנים צעירים שמגיעים להישגים, יש לנו קבוצות שמתמודדות במפעלים אירופים. אנחנו צריכים להאמין שאפשר לעשות יותר בעתיד. המשימה של הנבחרת הבוגרת מאד לא פשוטה, עד היום היו רק 16 נבחרות שמעפילות, אבל החלון גדל עבורנו. אז יש לנו סיכוי. נצטרך לעבוד קשה ונקווה שנצליח להצטרף לאליטה באירופה".

 

רולאנדו פרייטאס המנהל המקצועי של הנבחרות ותומר בודנהיימר מהפועל ר"ג -תגלית העונה שעברה וקפטן נבחרת העתודה היוצאת

אבי כחלון יו"ר פורום קבוצות ליגת העל יחד עם ולדיצה סטויאנוביץ'

חתם את הקריירה עם תואר נוסף - שחקן העונה שעברה בליגת ווינר. אבישי סמולר יחד עם עידן מימון

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים