איגוד הכדוריד
הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שומרת מקומה בראש הטבלה
 אנה סטורוז'וק מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ עולה מעל הגנת הרצליה (צילום הדר ואן קולא)

לקראת סופה של הליגה הסדירה אין הרבה הפתעות בליגת אתנה: הפועל דלתות פנדור ראשל"צ נותרה בראש טבלה עם 23 נקודות לאחר שגברה הלילה על הרביעית בטבלה בנות הרצליה (21:32). עם 20 נקודות השתוותה מכבי הארזים ר"ג לשנייה בטבלה מכבי ICL ראשל"צ לאחר שניצחה הלילה את השישית מ.כ יובלים חולון (24:36). החמישית בטבלה מ.כ פ"ת ניצחה את סוגרת הטבלה א.כ נ"צ (15:32).


המשחק בין בנות הרצליה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ הועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של איגוד הכדוריד ע"י השדרן תמיר ירדן והפרשן דורון כזום בקישור הבא:
 
בנות הרצליה - הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 
 
 
בנות הרצליה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 21:32 (18:6): כבר מתחילתו של המשחק היתה נוכחותה האורחת יותר מורגשת בשני צידי המגרש. שערים של הראשונית שכבשו אנה סטורוז'וק (עם צמד), דיאנה צ'רויקובה, וקטיה מלניק, פגשו רק שער אחד מנגד אותו כבשה מור שאול. עצירות של שתי השוערות, דניאל בורנובסקי בצד האורחת ושירי בן יוסף בצד המארחת לא סיפקו משחק שוויוני. שער של שרון אלקר, מכדור חוזר, עבור בנות הרצליה לא הספיק והיא לא הצליחה לעצור בהגנה את ההתקפות הנחושות של האורחת. צמד שערים של דיאנה צ'רויקובה ('10, '12) פתחו הפרש של 5 שערים לטובת הראשונית (7:2) כבר בדקה ה-12 למשחק. שערים של יעל שהם, שרון אקלר, ניקול רייטזה ומור שאול, לא הצליחו לצמק את הפער וחסימות בהגנה הראשונית לצד הדיפות של דניאל בורנובסקי בשער ייצרו סטופים שהובילו לשערים של אנה סטורז'וק, ולדה קוזמינה, דיאנה צ'רויקובה ואנה לזינסקי שחתמו את המחצית בהפרש של 8 שערים לראשונית.

 
 יעל שהם מבנות הרצליה חולפת על פני קטה מלניק מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ (צילום הדר ואן קולא)
 
המחצית השנייה הייתה המשך ישיר של המחצית הראשונה ונפתחה במשחק מהיר של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ. שלשה שכבשה קטיה מלניק, עם שערים נוספים שכבשו ניקול צביון ואושרי נחום כהן, העלו את הקבוצה ליתרון דו ספרתי כבר בדקה ה-36 למשחק (9:21). דנה אפלבוים, שרון אקלר ויעל שהם (עם צמד) הצליחו לצמק, בדקה ה-43, את ההפרש ל- 8 שערים עבור בנות הרצליה (23:15). עצירה של שוערת בנות הרצליה הצעירה דנה לוי ושערים נוספים של יעל שהם ונועה בראל, שמרו עבור הרצליה על הפרש חד ספרתי אבל משחק מדויק ומהיר יותר של הראשונית, הוביל לשערים של אושרי נחום כהן, אנה סטורוז'וק, אנה לזינסקי וולדה קוזמינה. דנה רומנו, מור שאול, שרון אקלר וטל שריר כבשו עבור הרצליה אבל הן לא הצליחו לעצור את התקפתה המדויקת של הראשונית שחתמה את המשחק ב-11 שערי הפרש לטובתה.
 

אושרי נחום כהן מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ כובשת (צילום הדר ואן קולא)
 
כבשו בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אנה סטורוז׳וק 8, דיאנה צ׳רויקובה 7, אנה לזינסקי 5, קטיה מלניק ואושרי נחום כהן 4 כ"א, וחדה קוזמינה 3 וניקול צביון 1.

כבשו בבנות הרצליה: יעל שהם 7, שרון אקלר 5, מור שאול 4, דנה אפלבוים, ניקול רייטזה, טל שריר, דנה רומנו ונועה בראל 1 כ"א.

מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ג'וני אולייניק: "אני מאד מרוצה מהמשחק הלילה, השחקניות הובילו משחק מהיר וקבוצתי, גם בהגנה וגם בהתקפה והפגינו כושר מצוין ודיוק לכל אורך המשחק".

מאמן בנות הרצליה עודד נאמן: "ברכות להפועל ראשון על ניצחון מוצדק. הכנה לקויה שלי התבטאה בדקות פתיחה לא טובות ולא הצלחנו בשום שלב בחצי הראשון לייצר מספיק סטופים בהגנה.
בחצי השני שותפו כל הבנות הצעירות והן מצידן גמלו בדקות משחק טובות מאד. אנחנו לומדות ומתקדמות כל הזמן. כל הפסד שכזה הוא שיעור מצוין עבורנו ובבוא העת נלמד ליישם את השיעורים שאנחנו מקבלות לכדי ניצחונות. חג שמח וסוף שבוע נעים לקהילת הכדוריד"
 
מכבי הארזים ר"ג – מ.כ יובלים חולון 36:24 (18:9): המשחק בין שתי הקבוצות נפתח באופן צמוד אולם מהדקה ה-10 החלה מכבי הארזים ר"ג לברוח למ.כ יובלים חולון ולהעמיק את הפער.

כבשו למכבי הארזים ר"ג: שיר וקרט 8, דניאלה דרגוביץ'  7, אושר כהן וטלי בראל 4 כ"א, קרן טפליצקי. מאי יוזלרי ויורטה זילינסקייט 3 כ"א, דור סונגו, אריאל זהבי, ויקה גרזובסקי ומטאה סריפמובה 1 כ"א.

כבשו למ.ב יובלים חולון: לירן זגורי 12, טל איבגי 4,ליהיא אמר 3, חן 2 מלכאן, אופיר דהרי, תהל מאירי ונועם קריאף 1 כ"א.

 

מ.כ חולון מול מכבי הארזים ר"ג (צילום באדיבות מ.כ חולון)

 

התקפת מ.כ יובלים חולון מול מכבי הארזים ר"ג (צילום רמי שריד)

א.כ נ"צ – מ.כ פ"ת 32:15 (15:5)

כבשו למ.כ פ"ת: שובל טוויטו וויקטוריה רומאק 7 כ"א, ניקול פדלון 6, שיר בן ציון 4, קורל אראמי 3, יעל שידלרמן וליהי הרשקדוביץ' 2 כ"א וגלי פודקמיין 1. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn