איגוד הכדוריד
אונו הבטיחה את מקומה בפליאוף, ב"ש מתקרבת ללאומית
צילום ארכיון מהמפגש הקודם בין קרית אונו לקרית מוצקין - לאה סטפנוב

חג שמח: המחזור ה-5 בבית התחתון בליגת ווינר בכדוריד נערך הערב. גולת הכותרת – הפועל קרית אונו מבטיחה את עלייתה לרבע גמר הפליאוף, ותהיה בשלב 8 הגדולות לראשונה בהיסטוריה שלה. מנגד, מ.כ באר שבע קרובה לירידה לליגה הלאומית – אליה כבר נשרה בתחילת השבוע עירוני רחובות – כשנותרו שני מחזורים לסיום. המשחקים יועלו בהמשך הלילה לערוץ היוטיוב ודוחות הסטטיסטיקה יפורסמו בהמשך.

קרית אונו בהדרכת גלעד מאור יכולה לציין את המועדים לשמחה לאחר שהשיגה ניצחון מרשים ב"גושן" מול מכבי קרית מוצקין 29:33 סטטיסטיקה (עמית גל הצטיין עם 8 שערים, טאריק קסומוביץ הוסיף 7, אמיר דן 5 ורון ויינינגר 4
. אונו עם 16 נק' במקום ה-7 (הראשון בבית התחתון), והיא מקדימה את קרית מוצקין ואת נס ציונה (14 כ"א, לשתיהן משחק עודף ביחס לאונו). נס ציונה נוצחה בדימונה 33:31, והמאבק על הכרטיס השני לפליאוף יהיה בין מוצקין לנס ציונה.

במאבק ההישרדות - מכבי ת"א ומכבי דימונה עם 11 נקודות במקום 4 ו-5 (10 ו-11 הכללי), והן פותחות פער של 3 נקודות על פני מ.כ באר שבע שהייתה חופשיה הלילה. מכבי ת"א השיגה ניצחון ברחובות 29:36, סטטיסטיקה כאשר דימונה ניצחה כאמור את נס ציונה 31:33.סטטיסטיקה

באר שבע חייבת לנצח במחזור הבא את קרית מוצקין, כדי להשאיר לעצמה סיכוי לשרוד במחזור הסיום מול דימונה – אבל גם אם היא תנצח – היא כבר לא תלוי בעצמה – אלא בתוצאות המשחקים של מכבי ת"א (תארח את נס ציונה) ובדימונה (תארח את קרית אונו).

 


קרית אונו חוגגת הלילה עלייה היסטורית לפליאוף

מכבי ת"א מנצחת ברחובות והיא קרובה-קרובה להבטיח הישארות

מכבי דימונה גוברת על נס ציונה, וגם היא קרובה-קרובה להבטיח הישארות בליגת העל


 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn