איגוד הכדוריד
פעילות נבחרות צעירות בפסח
מועדים לשמחה - שבוע אימונים מעניין ומעשיר לנבחרות הצעירות של ישראל, בנים מכיתות ז' ועד גיל נוער. המנהל המקצועי של איגוד הכדוריד, רולאנדו פרייטאס, סיכם: "למעלה מ-200 שחקנים, משנתון 2002 ועד 2008, המשתייכים ל-18 מועדוני כדוריד, השתתפו במחנות האימונים שקיים איגוד הכדוריד לאורך חול המועד פסח. לאורך השבוע התקיימו כ-30 אימונים אשר הועברו על ידי 12 מאמנים שונים מהצוות המקצועי של האיגוד, יחד עם תמיכת צוות רפואי, וחשפו כישרונות פוטנציאליים לעתיד הכדוריד הישראלי".

נבחרת הנוער (שנתונים 2002/03) קיימה אימונים לאורך השבוע בהדר יוסף כהכנה למשחקים מול פולין, שהיו אמורים להתקיים בסוף השבוע ולצערנו נדחו לאחר שהרשויות בפולין לא העניקו אישור להמראה בשל מגבלות הקורונה. נבחרת הנוער, שמתכוננת לאליפות אירופה עד גיל 19, מודרכת ע"י דביר גולדשטיין וניסים פלח, כשמנהל הנבחרת החדש הוא רפי קוט. הפיזיוטרפיסט: רועי צאיג

שנתונים 2007/08 קיימו במחנה אימונים בימים שני ושלישי במכון וינגייט יחד עם המאמנים: אסף סיטון , אלון כשרי, ניסים פלח ובניהולו של כפיר דראי וגלעד נתן. היום ייערך יום מיונים נוסף לסגל הנבחרות הצעירות בנים בסביון, לשנתונים 2007/08.
 
שנתון 2006 קיים גם הוא מחנה אימונים במכון וינגייט בימים שלישי ורביעי בניהולו של דביר גולדשטיין, יחד עם המאמן ליאור פרץ ומנהל הנבחרת יריב ירושלמי.
 
שנתונים 2004/05 סגל א' וסגל ב' עבדו במתכונת של אימונים ארוכים בסביון בימים שני ושלישי, וביום רביעי קיימו משחק אימון פנימי בין שני הסגלים (33:40 לסגל א', שפט - ניב שוורץ), תחת הדרכתם של המאמנים אסף לוי, ולדימיר אסטיקוב, כפיר דראי והפיזיוטרפיסט פבלו קורנחו טום
עם הנבחרות עבדו לאורך השבוע מאמן הכושר מור הררי, מאמן השוערים יוליאן סטראט והפיזיוטרפיסט ראובן ברק.
 
את השבוע המאתגר ניהלו המנהל המקצועי של האיגוד רולנאדו פרייטס, יחד עם מנהל תשתיות ונבחרות צעירות גלעד נתן ורועי כלף שסייע רבות לקיום הפעילות.
  
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn