איגוד הכדוריד
היום - המחזור ה-13 בליגת אתנה

כשהן ניצבות בפני הישורת האחרונה לקראת סיומה של ליגת אתנה, נותרו לקבוצות הליגה 2 מחזורים לפני פתיחת שלב הפלייאוף אליו יעפילו 4 הקבוצות שיסיימו את הליגה הסדירה בראש הטבלה.

למרות ש-4 הקבוצות שמוליכות את הטבלה כבר נקבעו (הפועל דלתות פנדור ראשל"צ עם 21 נק', מכבי ICL ראשל"צ עם 20 נק', מכבי הארזים ר"ג עם 18 נק' ומשחק חסר מול בנות הרצליה שלה 15 נק'), המחזורים האחרונים יעצבו את פני הפלייאוף והם מזמנים מפגשים מסקרנים בין הקבוצות שחלקן יפגשו ב-10 באפריל לחצי גמר גביע המדינה לנשים (הפועל דלתות פנדור ראשל"צ תפגוש את מ.כ יובלים חולון ומכבי ICL ראשל"צ את בנות הרצליה).

במשחק הראשי תארח הרביעית בטבלה, בנות הרצליה, את מוליכת הטבלה, הפועל דלתות פנדור ראשל"צ (20:30, אולם הראשונים) - המשחק יועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של האיגוד ע"י השדרן תמיר ירדן.

במפגש האחרון בין שתי הקבוצות, שנערך בסיבוב הראשון, הובילה הראשונית לאורך כל המשחק אולם במהלך המחצית השנייה, החלה בנות הרצליה לנגוס בהפרש ונחלצה מפער של 6 שערים. לבסוף, לא הצליחה ההרצליינית להדביק את הראשונית והמשחק נחתם בהפרש של 3 לטובתה של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ (33:36).

השלישית בטבלה, מכבי הארזים ר"ג (שלה משחק חסר מול בנות הרצליה) תארח את השישית, מ.כ יובלים חולון שרשמה בתחילת השבע ניצחון נהדר על מ.כ פ"ת במשחק השלמה מהמחזור ה-9.

סוגרת הטבלה א.כ נ"צ תארח את החמישית בטבלה מ.כ פ"ת (20:45, צימרמן) וב-14 באפריל יחתם המחזור במפגש בין מכבי ICL ראשל"צ להפועל קריית אונו.

 

טבלת ליגת אתנה ערב המחזור ה-13
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn