YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
יורו-18, תכירו: שחקני הפינות של נבחרת נוער
אליפות אירופה עד גיל 18 תחל ביום חמישי בקרואטיה - וכעת אנחנו עורכים היכרות עם שחקני הפינות, אלו המכונים קיצונים: אור פרקש מאשדוד, נועם ניב ושלו אהרוני מרחובות ועמית מוטולה מרמה"ש. קצת על עצמם, איך הם רואים את העתיד, לצד חוות הדעת המקצועית של המאמן אסף לוי
 
     
  תאריך: 24/7/2018   |   כתב: אלון סגל   |   ארכיון ליגות  
     
 

הקיץ ההיסטורי של הכדוריד הישראלי יושלם עם ההופעה של נבחרת הנוער באליפות אירופה עד גיל 18, שתיערך בקרואטיה. זה יקרה בעוד יומיים, החל מיום חמישי ה-9 באוגוסט - מצפה לחניכים של אולג בוטנקו ואסף לוי - שלושה משחקים מאתגרים בשלב הראשון באליפות - מול נבחרת סרביה (19:30), למחרת (ב-10 בחודש) מול נבחרת קרואטיה וב-12 בחודש משחק שלישי מול נבחרת פורטוגל.

 

שיטת המשחקים היא בפורמט דומה לזה של העתודה, כאשר לאחר מכן מצפה השלב השני, ובסיומו משחקי הדירוג. ללוח המשחקים המלא והבתים באליפות - לחצו.

 

המטרה של נבחרת הנוער היא לסיים בין ה-14 הנבחרות המובילות באליפות, מה שיבטיח הישארות בדרג הראשון באירופה - והשתתפות כפולה של נבחרת הנוער והעתודה של ישראל באליפויות אירופה בקיץ 2020. דירוג בין 11 הראשונות באליפות יעניק כרטיס לאליפות העולם עד גיל 19 בשנה הבאה במקדוניה.

 

לקראת האליפות אנחנו ממשיכים בסבב היכרות עם שחקני נבחרת הנוער, וכעת מתרכזים בעמדות הפינות, שלגמרי לא בשוליים, אלא במרכז.

 

 

אור פרקש. עמדה: פינה שמאל.
גובה: 1.85 מ'. מועדון: הפועל אשדוד

 

זה אני: משחק כדוריד מכיתה ז' בהפועל אשדוד. בכיתה ט' הצטרפתי לאקדמיה בוינגייט וכעת מסיים ארבע שנים מחוץ לבית. לפני כשנה, עשינו היסטוריה כאשר העלנו את אשדוד לליגת הנוער הבכירה והעונה העצמנו את ההישג כאשר זכינו בגביע המדינה.

 

רואה עתיד: להישאר עם הנבחרת בדרג הראשון באירופה, ובספטמבר לצאת לפרויקט בגרמניה.

 

המאמן אסף לוי: "אור עושה איתנו כברת דרך, והוא עשה התקדמות גדולה בשנה האחרונה, גם באקדמיה וגם באשדוד. הוא ספורטאי למופת, שחקן נבון שיודע לסיים יפה מהלכים, באחוזים גבוהים. מאוד יציב ושקול. אנחנו צריכים אותו בכושר טוב, אגרסיבי ועם הרבה ביטחון".

 

עמית מוטולה. עמדה: פינה ימין.
גובה: 1.75 מ'. מועדון: א.ס רמה"ש

 

זה אני: כדוריד בשבילי זה העיסוק שממלא לי את היום-יום. מרגיש שעברתי המון, למרות גילי, עם עליות וירידות, אבל תמיד נהניתי ואני ממשיך ליהנות מהדרך.

 

רואה עתיד: החלומות שלי בכדוריד הם לזכות בכמה שיותר תארים, ולהצליח באליפות אירופה הקרובה.

 

המאמן אסף לוי: "עמית שחקן מוכשר מאוד, שעובד קשה. הוא תמיד מוכן ויודע להוסיף לנבחרת בכל פעם שנמצא על המגרש. הוא מביא איתו מהירות. יש לו תרומה חשובה גם בחדר ההלבשה. אנחנו מאוד מרוצים מההתקדמות שלו בשנתיים האחרונות, והוא רק ימשיך וישתפר".

 

נעם ניב. עמדה: פינה שמאל.
גובה: 1.93 מ' מועדון: עירוני רחובות

 

זה אני: התחלתי לשחק באמצע בכיתה ח׳, ולאט לאט השתפרתי עד שהגעתי לנבחרת הנוער בקיץ האחרון. במקביל אני משחק בעירוני רחובות. מאוד אוהב את הכדוריד, ומחובר כמעט לכל ענפי הספורט האחרים.

 

רואה עתיד: מקווה להמשיך להשתפר ולהגיע לרמות הגבוהות.

 

המאמן אסף לוי: "פוטנציאל גדול מאוד, שכן הכדוריד הישראלי לא מייצר קיצונים במימדים כאלו. נעם עובד קשה מאד על מנת להתקדם. הוא יודע לתרום בשני צידי המגרש. צריך לשפר את הטכניקה, אבל הוא שחקן מאוד מחויב, בעל רצון רב ואנחנו מאד מאמינים בו ובטוחים בהצלחתו".

 

שליו אהרוני. עמדה: פינה ימין.
גובה: 1.78 מ'. מועדון: עירוני רחובות

 

זה אני: סביב הכדוריד מאז שהתחלתי לשחק בכיתה ב'. אני משקיע בכדוריד את כל כולי, ומאוד אוהב לעשות ספורט בכלל.

 

רואה עתיד: להצליח עם הנבחרת באליפות הקרובה, ולהגיע לרמות הכי גבוהות.

 

המאמן אסף לוי: "שליו הוא שחקן שאיתנו עוד מאליפות אירופה הפתוחה בשבדיה. הוא מאוד יעיל, זריז, טכני. אנחנו מאוד אוהבים את הגישה שלו למשחק".

 אסף לוי. הנבחרת תהיה זקוקה לזריזות ולחדות של שחקני הפינות. צילום הדר ואן קולא
 

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הנהלת ומבנה האיגוד
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים