איגוד הכדוריד
לו"ז צפוף - נקבעו מועדי המשחקים של נבחרת ישראל
 
האיגוד האירופי עדכן את לוחות הזמנים של המשחקים שיסיימו את מוקדמות אליפות אירופה, והלו"ז שנקבע לנבחרת ישראל בעקבות הדחיות של המשחקים מול ליטא ואיסלנד שנכפו בתחילת החודש - צפוף ובעייתי למדי: ב-27 באפריל הנבחרת תארח את איסלנד. למחרת, הנבחרת תארח את ליטא, ויום לאחר מכן את פורטוגל (את המשחק השלישי יהיה ניתן להזיז ביום ולקיימו ביום שישי ה-30 באפריל).

שלושת המשחקים יתקיימו תוך שלושה ימים בתל אביב, כאשר משחק הנעילה בשלב המוקדמות ייערך ב-2 במאי באיסלנד (הדד ליין שהאיגוד האירופי שם לסיום שלב המוקדמות).
 
באיגוד ובצוות המקצועי ציפו להתחשבות בלוחות הזמנים, והביעו אכזבה מכיוון ששיבוץ המשחקים הצפוף פוגע בסיכויי נבחרת ישראל - בשל עומס המשחקים, בעוד שהנבחרות האחרות בבית יקיימו פחות משחקים בפרק זמן זה - פורטוגל שמוליכה את הבית עם 6 נק' כבר קיימה 4 משחקים, איסלנד (4 נק') וליטא (2 נק') קיימו שלושה כל אחת, ונבחרת ישראל רק שניים.
 
עוד בהיבט של הנבחרות - נבחרת הנוער של ישראל בהדרכת דביר גולדשטיין וניסים פלח תחל בסוף השבוע את הכנותיה לאליפות אירופה עד גיל 19 אשר תתקיים בקיץ, כשתארח בארץ לשני משחקי אימון את נבחרת הנוער של פולין. ביום שישי (14:00, אולם גולדה בפ"ת) הנבחרת תקיים את המשחק הראשון, ובשבת (18:00) את המשחק השני באולם צימרמן בנס ציונה.

כזכור, אליפות אירופה שהייתה אמורה להתקיים בקיץ החולף בוטלה, ולאחר מכן גם אליפות העולם עד גיל 19 (כמובן גם הטורנירים המקבילים שהיו אמורים להשתתף בהם נבחרת העתודה). מדובר במשימה חשובה ביותר, כדי להבטיח את ההישארות של נבחרות הנוער והעתודה בדרג הבכיר.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn