איגוד הכדוריד
המחזור ה-12 בליגת אתנה יצא הערב לדרך

בטרם יצאה ליגת אתנה לפגרת הנבחרת זימן המחזור ה-11 מפגשים מסקרנים בפסגת ותחתית הטבלה.

בצמרת סיימה מכבי ICL ראשל"צ בניצחון מרשים ויוקרתי על מכבי הארזים ר"ג (27:29) ובתחתית, השיגה הפועל קריית אונו ניצחון משכנע (השני שלה העונה) על סוגרת הטבלה א.כ נ"צ (17:32), זהו מפגשן השני של הקבוצות במהלך העונה וגם את המפגש הראשון במסגרת המחזור ה-4, סיימה הפועל קריית אונו כשידה על העליונה.


גם במחזור ה-11: בנות הרצליה גברה על מ.כ פ"ת (17:42) והפועל דלתות פנדור ראשל"צ ניצחה את מ.כ יובלים חולון (21:42).

ערב המחזור ה-12 מוליכות הראשוניות את טבלת ליגת אתנה: הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בפסגה עם 19 נקודות ומתחתיה מכבי ICL ראשל"צ עם 18 נקודות. מכבי הארזים ר"ג מדורגת שלישית (עם 16 נקודות ומשחק חסר מול בנות הרצליה) ורביעית, בנות הרצליה (לה 13 נקודות) לאחר שגברה והתרחקה מהחמישית מ.כ פ"ת (עם 8 נקודות). סוגרות את הטבלה הפועל קריית אונו (שלה 4 נקודות), מ.כ יובלים חלון מדורגת שביעית (2 נקודות) ובתחתית, א.כ נ"צ ללא נקודות.

במשחק שיפתח את המחזור ה-12 תארח מ.כ יובלים חולון את בנות הרצליה. שתי הקבוצות נפגשו בסיבוב הראשון במשחק שנחתם בניצחונה של בנות הרצליה בתוצאה 25:32 ומ.כ יובלים חולון תנסה לנצל את המפגש במגרשה הביתי כדי לקחת 2 נקודות מהמפגש.

המשחק יועבר בשידור ישיר ע"י השדרן תמיר ירדן בקישור הבא: 

 
מ.כ יובלים חולון - בנות הרצליה 
 
במפגש קצוות, תארח האלופה מכבי ICL ראשל"צ את א.כ נ"צ לאחר שהמפגש הראשון בין השתיים לא התקיים ונגמר בניצחונה הטכני של האלופה. מפגש קצוות נוסף צפוי לנו ביום שני בין הפועל קריית אונו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ שקיימו לפני שבועיים משחק השלמה מהמחזור ה-5 שנחתם בתוצאה 17:36 לראשונית. 
 
לפני הפגרה ספגה מ.כ פ"ת הפסד ע"י הפועל דלתות פנדור ראשל"צ והיא תגיע נחושה לחלץ 2 נקודות מהמפגש מול מכבי הארזים ר"ג שמצידה, לא תוותר של 2 הנקודות מהמחזור ה-12.

 

טבלת ליגת אתנה ערב המחזור ה-12
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn