איגוד הכדוריד
הסגל הסופי להתמודדות מול פינלנד
צילום: הדר ואן קולא

נבחרת ישראל תקיים הערב (רביעי, 19:00, היכל שלמה בת"א, שידור ישיר בערוץ 5live hd בערוץ הספורט) מול פינלנד את מפגש פתיחת קמפיין השלב הראשון במוקדמות אליפות העולם. מיד אחר כך, הנבחרת תחל בהכנות לקראת המפגש השני, שייערך ביום ראשון בקוזאני מול נבחרת יוון.


המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי קבעו אמש בתום האימון המסכם את הסגל הסופי להתמודדות: שוערים דן טפר (שארבור, צרפת) ומושיקו אלימלך (עירוני רחובות). שחקני השדה – פיבוטים - הקפטן דניאל שקלים, יוסי אפו (א.ס רמה"ש) ושניר נציה (מכבי ראשל"צ). בפינות – עמית גל וגיל פומרנץ (רמה"ש), עמית סטלמן (מכבי ראשל"צ), טל הרשקוביץ (הפועל אשדוד) ועוז חממי (הפועל ראשל"צ). בעמדות המקשרים – ניבו לוי (אשדוד), רם טורקניץ (ורברג, שבדיה), אדיר כהן (וינטרתור, שוייץ). מרכזים -יואב למברוזו (אייזנאך, גרמניה), עדן ג'ינג'יחשוילי (חולון) ויונתן דיין (גומרסבאך, גרמניה). שני השחקנים שהוחלט לא לכלול אותם בסגל הסופי למשחק מחר הם ליאור גורמן ויהב שמיר.


המאמן אולג בוטנקו: "אנחנו פוגשים תחילה את פינלנד ויוון – שהן שתי נבחרות טובות. המטרה ברורה, והיא לסיים במקום הראשון בבית, אבל היא לגמרי לא משימה פשוטה. הרצון הוא להמשיך להתקדם. עשינו כמה צעדים טובים בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה האחרון, כולל הצערת הסגל, כשהמטרה היא להמשיך לבנות ולקדם שחקנים. למדנו את הפינים, וזו נבחרת עם שחקנים חזקים פיזית, שמתבססת על הנעת כדור מהירה. יש להם שחקנים שצברו ניסיון בליגת האלופות. זה משחק מפתח, שיתן לנו מדד להמשך ובבית אנחנו רוצים להתחיל את הקמפיין עם ניצחון".


 
 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn