YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
"יום חג לכדוריד הישראלי"
היכל קבוצת שלמה אירח אמש מסיבת עיתונאים משותפת לקראת משחקי גמר הגברים והנשים שייערכו הערב, בהשתתפות יו"ר האיגוד מיקו צרפתי ומאמני וקפטנים/יות הקבוצות. הערב: (17:00) גמר הנשים בין מכבי ארזים ר"ג לבנות הרצליה, ואחריו (19:45) גמר הגברים בין מכבי פוליווד ראשל"צ להפועל אלטשולר שחם ראשל"צ
 
     
  תאריך: 3/12/2018   |   כתב: ארד ירושלמי   |   צילום: עמית שיסל, איגוד הכדוריד   |   ארכיון ליגות  
     
 

מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת גמרי גביע המדינה נערכה אמש בהיכל קבוצת שלמה בת"א, אליה הגיעו המאמנים והקפטנים/יות של ארבע הקבוצות שהגיעו למעמד זה. יו"ר איגוד הכדוריד, מיקו צרפתי, נכח באירוע ובירך את הקבוצות בפתיחת מסיבת העיתונאים.

 

ראשית ישבו מול המיקרופונים נציגי קבוצות הנשים, הקפטניות אורטל אלבז ממכבי ארזים רמת-גן ובר אורינגר מבנות הרצליה, וגם אחד ממאמני הרצליה גיל רבן. מיקו צרפתי פתח את מסיבת העיתונאים: "יהיה גמר מעניין מאד מכיוון שתתמודדנה שתי קבוצות מאד מסקרנות, המוליכה של הטבלה מול הדאבליסטית משנה שעברה. צפוי גמר נהדר, ואני מקווה שהקהל יציף את האולם ויעשה חגיגה כמו שצריך. אני מאחל בהצלחה ושיהיה מאבק ספורטיבי טוב, אני תמיד שם חשיבות מאד גבוהה לכדוריד הנשים, לא פחות מהגברים."

 

מאמן בנות הרצליה, גיל רבן: "בשנה שעברה אמנם לא הייתי, אבל היום זכינו להיות חלק מהמעמד הזה. המטרה שלנו השנה היא לנסות לזכות בגביע שוב. אנחנו לא פייבוריטים, אפשר לראות כמה השקיעו בארזים, הביאו שחקניות נהדרות, כולל את שיר (וקרט) שעושה את רוב העבודה שם. אבל אנחנו מאמינים שנצליח אם נדע לעצור אותה."

 

קפטנית בנות הרצליה, בר אורינגר: "אני מאחלת המון בהצלחה לשתי הקבוצות, ויודעת שיהיה גמר מעניין. מקווה שנציג כדוריד יפה". אורינגר נשאלה לגבי רגשותיה כלפי השחקניות שעזבו בקיץ לטובת ארזים, וענתה: "בסופו של דבר כולנו חברות מחוץ למגרש, וכל שחקנית מקבלת החלטות בפני עצמה. אני לא אהיה זאת שאשפוט אותן."

 

קפטנית מכבי ארזים ר"ג, אורטל אלבז: "אני בטוחה שיהיה גמר צמוד, ובסופו של דבר הקבוצה שתרצה יותר, תקפוץ על כל כדור ותקיא דם על המגרש, היא זו שתיקח את הגביע. אין פייבוריטית פה לדעתי, בכל משחק נתון בגביע משהו יכול לקרות. אנחנו ננסה להיות חדות ולבוא הכי טובות שאנחנו יכולות."

 

אורינגר ואלבז הקפטניות עם הגביע. צילום: עמית שיסל, איגוד הכדוריד

 

לאחר מכן עלו לבמה נציגי הפיינליסטיות של גמר הגברים, המאמנים סער פרנקל ועידן מימון, והקפטנים יואב נאמן ואבישי סמולר. היו"ר מיקו צרפתי פתח עם איחולים נוספים: "אני הייתי במעמד כזה, ואני יודע שזה המעמד הכי מרגש שיש בעונה, אחד מרגעי השיא. וזה גם יהיה גמר מאד מיוחד בשנת ה-70 למדינה, גמר שייזכרו. אנחנו כמובן גם מארחים את נשיא האיגוד האירופי מיכאל וידרר, וזה יוסיף ייחודיות למעמד הזה. שתי הקבוצות המובילות הגיעו לגמר השנה, קבוצות עם מסורת, והאולם יהיה מלא כך שזו חגיגת כדוריד אמיתית. אני מאחל לכולם להנות ושיהיה משחק שיתנהל בצורה הטובה ביותר."

 

מאמן מכבי פוליווד ראשל"צ, סער פרנקל: "אנחנו שמחים מאד להיות פה גם היום כמו לפני שבועיים בחצי הגמר, ומקווים לשמוח גם מחר. זה לא יהיה פשוט, אנחנו מול קבוצה שמגיעה במומנטום טוב, עם מאמן מצוין, שחקנים נהדרים ודברים מתחברים להם כל הזמן. אבל אנחנו מאמינים בעצמנו ובסגל שלנו, ביום נתון אפשר לעשות את ההכי טוב שלנו. המטרה היא לזכות בגביע, ואני רוצה להאמין שברגע האמת נדע להתפוצץ ולהוציא מעצמנו את היכולת הכי טובה כדי להשיג את המטרה."

 

קפטן מכבי פוליווד ראשל"צ, יואב נאמן: "זה כל פעם מרגש מחדש להגיע לפה, במיוחד לאולם המפואר הזה, זו באמת במה ראויה. אפשר להגיד את כל הקלישאות, אבל הדברים בסופו של דבר ייקבעו לפי מי תבוא חמה יותר. למכבי יש הרבה כלים בשני צידי המגרש. הקבוצה שתעשה את הפעולות הנכונות ושדברים יתחברו לה יותר, היא תצא עם יד על העליונה. אין פייבוריטית או אנדרדוג."

 

מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, עידן מימון: "אנחנו שמחים מאד להגיע בפעם הרביעית לגמר שנערך פה. מחכים ליום הזה, זה יום חג לכדוריד הישראלי. זה גם הסופר קלאסיקו שלנו, וברור לנו שזה משימה מאד קשה. אנחנו לא מסתכלים על מה שהיה עד עכשיו, אלא נטו על 60 הדקות הקרובות של מחר. תהיה מולנו קבוצה עם הרבה כלים, והיא עדיין לא מימשה את הפוטנציאל שלה העונה. אנחנו מתכוננים לזה ברצינות, ויודעים שגם לנו יש מה לתת, הוכחנו את זה השנה. ברור שבמשחק אחד הכל פתוח, יחסי הכוחות שווים בעיני, ומי שתרצה יותר, תילחם יותר, תהיה בעלת יותר משמעת טקטית, היא זו שתנצח."

 

קפטן הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, אבישי סמולר: "אני שמח על הזכות האישית שלי להיות פה בפעם הרביעית, באירוע הכי כיפי של העונה. שמח גם על הזכות להיות הקפטן של הפועל ראשל"צ במעמד הזה. אני מאחל שיהיה לכולנו משחק הוגן, ספורטיבי, שיכבד את המעמד של האירוע, גם בנשים וגם בגברים. בהצלחה לכולם."

 

מימין: יו"ר האיגוד מיקו צרפתי (במרכז) עם הקפטנים, המאמנים והגביע. צילום: עמית שיסל, איגוד הכדוריד

 
     
 
תגובות גולשים (לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות)      הוסף תגובה
 
 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים