איגוד הכדוריד
משחק הנבחרת מול ליטא נדחה. איסלנד - בספק
נבחרת ישראל בכדוריד אומנם עושה את ההכנות ונערכת לשבוע המשחקים הבינלאומי שמצפה לה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, אבל משחק אחד כבר נדחה - זה מול ליטא שהיה אמור להיערך בשלישי (מחר) בת"א. המשחק ביום חמישי מול איסלנד בת"א - עדיין לא נדחה, אבל קיומו בספק גם כן בשל הקשיים בהגעה לישראל במסגרת מדיניות הממשלה והפתיחה החלקית בלבד של השמיים והיעדים הספורים שמהם ניתן להמריא.

נכון ליום שני בבוקר - זו תמונת המצב: הטיסה של נבחרת ליטא שתוכננה לנחות היום בישראל דרך טורקיה – כבר בוטלה אמש. בליטא ניסו לארגן ברגע האחרון טיסה דרך יעד שמאושר לנחיתה בישראל, אבל לא הצליחו להשיג אחת כזו. אמש, בלילה, האיגוד האירופי הודיע כי דחיית המשחק, לו יקבע מועד חדש.

לגבי איסלנד, הטיסה שתוכננה גם כן בוטלה. האיסלנדים כבר מצאו טיסה חלופית ליום שלישי, דרך אמסטרדם, בה היו אמורים להגיע כמחצית משחקני הסגל – אבל גם הם קיבלו הודעה בשעות הצהריים על ביטול מחברת התעופה. איגוד הכדוריד האירופי מעודכן במתרחש. באיסלנד עדיין בודקים אפשרויות.

כרגע המתווה מאפשר המראת טיסות לישראל רק בקווים מניו יורק, פרנקפורט, פריז, לונדון, קייב, טורונטו והונג קונג. בנוסף לכך, הקושי הגדול הוא להשיג טיסות לישראל מיעדים אלו – בגלל העומס, ועוד ברגע האחרון – ובטח שמדובר בסגל שחקנים ואנשי צוות רחב.

בנוסף, גם הטיסה שהוזמנה לנבחרת ישראל ביום שישי בדרכה לוילנה, למשחק החוץ בליטא - כבר בוטלה. באיגוד הכדוריד פנו באופן בהול למשרד הספורט ולאיגוד האירופי בבקשת תמיכה בניסיון לבדוק אפשרות להמריא בטיסה פרטית. בנושא זה נעדכן - כי מסתמנת אפשרות חדשה לקיומה.

ביטול טיסה נוספת חוו דן טפר וליאור גורמן שאמורים להגיע מצרפת, אבל להם כבר סודרה טיסה חלופית להיום.
 
מדובר במשחקים שכבר נדחו בשל מגבלות הקורונה על ידי האיגוד האירופי.

כמו כן, צמד השופטים מאוקראינה, שהיה אמור לשפוט במשחק בין ישראל לליטא, הוחלף בצמד שופטים מפולין – לאחר שאחד השופטים האוקראינים התגלה כמאומת לקורונה. העניין הוא שהמשחק לא יתקיים מחר.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn