איגוד הכדוריד
הכנה אחרונה: הנבחרת תפגוש את רמה''ש
נבחרת ישראל משלימה את ההכנות שלה לקראת משחק הפתיחה במוקדמות אליפות העולם ביום רביעי (19:00, היכל שלמה בת"א) מול פינלנד. הנבחרת בהדרכתם של אולג בוטנקו ואסף לוי תקיים ביום ראשון משחק אימון – שצפוי לכלול את הליגיונרים שמצטרפים למשימה, ולמחרת ייקבע הסגל הסופי להתמודדות.

מי שהצטרף בימים האחרונים לאימוני הנבחרת ומפגין יכולת טובה הוא חן פומרנץ, שלא פתח את העונה במסגרת אימונים ומשחקים סדירה עם קבוצה. גם לגביו המאמנים יצטרכו החלטה, ובמקביל ההערכה היא שהחזרה של פומרנץ לאימונים מכוונת על רצונו להצטרף לאחת הקבוצות המובילות בליגת העל.

בנוסף, מי שמעביר את אימוני השוערים לקראת פינלנד הוא יוליאן סטראט, שמשמש כמאמן השוערים של הנבחרות הצעירות.

במקביל לפעילות הנבחרת הבוגרת, בשבוע הקרוב תתקיים פעילות ענפה בנבחרות הצעירות. נבחרת הנוער תשוב ביום שישי לארץ בתום החלק הראשון של הפרויקט שנערך בגומרסבאך שבגרמניה. השחקנים ישתלבו יחד עם שחקני נבחרת העתודה הנוספים משנתון 99', ויקיימו בסוף השבוע הבא 3 משחקי אימון מול נבחרת העתודה של הונגריה שתגיע לארץ. אחד מהמשחקים יתקיים ביום שישי הבא בדימונה.


שחקני הפרויקט, תחת הדרכתו של אלכסנדר ברקוביץ, הספיקו לקיים עד כה 6 משחקי אימון, מול קבוצות גרמניות ומול הנבחרת עד גיל 19 של הולנד (המשחק האחרון נערך השבוע מול האגן והסתיים בניצחון 27:29). בתום חופשה קצרה, והמשחקים שבהם יפגשו את הונגריה, הם ישובו לגרמניה להשלמת החלק השני של הפרויקט. החלק השלישי יתקיים בחודש ינואר בסרביה.


נבחרת הנוער, בהדרכת דביר גולדשטיין וניסים פלח, תצא יחד עם הנבחרת הבוגרת ליוון – שם היא תקיים צמד משחקי הכנה מול נבחרת הנוער היוונית, במקביל למפגש של הנבחרת הלאומית מול יוון בקוזאני, במסגרת המחזור השני במוקדמות אליפות העולם.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn