איגוד הכדוריד
סגל נבחרת ישראל לקראת ליטא ואיסלנד
צילום באדיבות ההתאחדות בפורטוגל

נבחרת ישראל תחל היום (רביעי) בהכנות שלה לקראת 3 המשחקים הצפויים לה מול נבחרת ליטא (ביום שלישי הבא בת"א, וביום ראשון ה-14 בחודש בוילנה), וביניהם המשחק מול איסלנד שייערך ביום חמישי בת"א, במוקדמות אליפות אירופה.

המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי זימנו בשלב זה 26 שחקנים לאימונים שיחלו ביום רביעי (ביום שישי הנבחרת תקיים משחק אימון מול מ.כ חולון). בשלב הראשון של האימונים הסגל יכלול את השחקנים שמשחקים בליגת העל - הקפטן דניאל שקלים, יוסי אפו, גיל פומרנץ, עדן ג'ינג'י ואופיר כהן מא.ס רמה"ש, עוז חממי, תום שם טוב וטל הרשקוביץ מהפועל ראשל"צ, עומרי קושמרו, ניבו לוי ורם טורקניץ מהפועל אשדוד. דור קלדרון וירמי סידי ממכבי ראשל"צ. מושיקו אלימלך ועמית גל מהפועל קרית אונו. עוז יצחק מעירוני רחובות, שלומי צייטלר מנס ציונה ודניאל צרפתי מבני הרצליה.

במהלך סוף ותחילת השבוע יצטרפו גם הליגיונרים – יואב למברוזו מלימוז' הצרפתית, שניר נציה מגרוסוולשטאט הגרמנית, דניאל מוסינדי מארלנגן, דן טפר וליאור גורמן שיגיעו משארבור, תומר בודנהיימר מציריך השויצרית, והפעם יחד עם אדיר כהן יעשה את הדרך מוינטרטור שבשווייץ גם השוער יהב שמיר. יונתן דיין יגיע אף הוא מרימפאר שבגרמניה, אבל יצטרך לעבור בדיקת כשירות.

למעשה כל השחקנים שציינו כבר היו בסגל, חלקם כמובן חוזרים, ורק חלקם בסופו של דבר יכללו בסגל הסופי. כמובן שהחזרה של יהב שמיר, שנמצא בכושר טוב בליגה השווייצרית, והיה מושעה תקופה ארוכה, בהחלט מסקרנת.


לגבי משחקי נבחרת ישראל שייערכו בשבוע הבא בהיכל קבוצת שלמה בת"א - העדכון בשלב זה שתתאפשר הכנסת קהל עד 300 צופים. אנו מצרפים לינק לרכישת כרטיסים (הכמות מצומצמת מאוד), והאפשרות לרכוש ולהיכנס למשחקים היא על פי תנאי התו הירוק בלבד (אישור מתחסן או מחלים מקורונה, ובהצגת תעודת זהות). לא תתאפשר מכירת כרטיסים בהיכל ביום משחק. לינק לרכישת כרטיסים
 

יהב שמיר במדי וינטרתור. צילום: Martin Deuring
 

בשלב זה, על פי מתווה הקהל - תותר כניסה של 300 צופים להיכל קבוצת שלמה בת"א (עדכונים בעניין זה בהמשך). משחקי הנבחרת יועברו בשידורים ישירים בערוץ הספורט (מול ליטא ואיסלנד בת"א, ומול ליטא בספורט1).

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn