איגוד הכדוריד
ה-IHF ביטל את אליפויות העולם לגילאי 19 ו-21
הקורונה לא חולפת כל כך מהר מהעולם לצערנו, ומכאן ארגוני העל שמנהלים את התחרויות הבינלאומיות מקבלים החלטות כואבות נוספות על ביטולים. לאחר ביטול משחקי אליפות אירופה לנבחרות צעירות ב-2020, שבהן היו אמורות להשתתף נבחרות הנוער (עד גיל 18) והעתודה (עד גיל 20) של ישראל בקיץ האחרון, האיגוד העולמי (IHF) פרסם היום הודעה על ביטול אליפויות העולם עד גיל 19 ועד גיל 21.

להודעה המלאה של האיגוד העולמי - לחצו
 
המשמעות הנגזרת – ביטול טורניר ההעפלה לאליפויות – טורניר המוקדמות של נבחרת העתודה שתוכנן להיערך בת"א בחודש הבא, וחודש לאחר מכן טורניר ההעפלה שבו נבחרת הנוער הייתה אמורה לקחת חלק באוסטריה.
 
האיגוד העולמי ציין כי למרות האתגרים עליהם התגברו באירוח טורניר אליפות העולם לגברים בחודש שעבר במצרים, התפרצות הנגיף והשפעתו ברחבי העולם מעמידים קשיים בפני פדרציות, ליגות ומועדונים בכל הקשור לקיום אירועים, לצד מגבלות מעבר בין מדינות - עם דגש על הרצון לשמור על בריאותם ובטיחותם של כל המעורבים בתחרויות כדוריד. לצד אלו - בוטלו טורנירים נוספים.
 
אנו מקבלים ידיעה זו בהבנה אבל כמו כן באכזבה גמורה, שכן בשנה זו הנבחרות הצעירות המוצלחות של ישראל נאלצות שלא להשתתף בטורנירים המובילים. מדובר בשנתונים איכותיים להם היה סיכוי לרשום הישגים ולהמשיך ברף ההתקדמות של השנים האחרונות.
 
בכך, לנבחרת העתודה הנוכחית אין פעילויות בינלאומית נוספות, וחלק משחקניה ישתלבו כמובן בסגל הנבחרת הלאומית. נבחרת הנוער תתמקד בטורנירים הבאים הצפויים כנבחרת העתודה הבאה.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn