איגוד הכדוריד
מאטיץ' חוזר למוצקין, גיל סגל מצטרף לרחובות

ליגת ווינר בכדוריד לא תשוחק כמובן בזמן הסגר (הקבוצות יוכלו להתאמן עפ"י מתווה משרד הספורט - הרצון הוא לחדש את הליגה ב-22 בינואר), אבל במועדונים כבר נערכים לקראת השלמת הסיבוב הראשון והמשך המאבקים בבית העליון והתחתון, ולקראת ההכרעות שיבואו לאחר מכן בפליאוף ובמאבק ההישרדות.

עירוני רחובות מינתה למאמן את גיל סגל, שמחליף את שחר הבר שהתפטר. סגל, שהדריך בעבר את נס ציונה, הרצליה ומכבי פ"ת, את נבחרת הנשים של ישראל ובשנים האחרונות שימש כמנהל מקצועי במחלקות הנוער של מכבי ראשל"צ וחולון, ינסה לקבוצה להיחלץ מפתיחת עונה גרועה, שכוללת כבר 10 הפסדים וללא נקודות. ברחובות שוקלים לבצע שינוי במצבת הזרים, ולהחזיר את המרכז מתן גולץ.
 
זה לא השינוי היחיד על הקווים בליגה - שכן מכבי קרית מוצקין ממנה הערב למאמן את נלה מאטיץ' הסרבי, ששב למועדון לקדנציה שלישית. מאטיץ', שמחליף את ניר חלימה שפתח את העונה והתפטר, הוא מהמאמנים האיכותיים והמנוסים שהדריכו בכדוריד הישראלי. הוא זכה באליפות המדינה עם מכבי ת"א, והדריך בעבר בנבחרות לוב (גברים) ודרום אפריקה (נשים), עבד בנבחרות הצעירות בסרביה ובליגה המקומית. יו"ר מכבי קרית מוצקין פיני לייבוביץ' אמר - "אנחנו שמחים על חזרתו של מאטיץ' למועדון, ומקווים שעם שובה של הליגה הוא יעלה אותנו על מסלול ההצלחות".
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn