איגוד הכדוריד
הערב יפתח המחזור ה-5 בליגת הנשים
שחקנית הפועל קריית אונו נועה בנון פורצת את הגנת מכבי הארזים ר"ג במחזור ה-2 (צילום הדר ואן קולא)

המחזור ה-5 בליגת הנשים יצא לדרך היום (שלישי), יתפרס על רביעי, יחתם בחמישי ויהווה הזדמנות עבור הקבוצות שמכוונות לפסגת הטבלה לקחת 2 נקודות ולהתרחק מאמצע הטבלה.

המשחק שיפתח את המחזור ייערך בין מכבי הארזים ר"ג, שמגיעה לאחר שספגה הפסד לאלופה מכבי ICL ראשל"צ, לבין מ.כ פ"ת, המגיעה לאחר הפסד לבנות הרצליה, שדחקה אותו מהמקום ה-3 בטבלה. השתיים יאבקו על שתי הנקודות החשובות שייצבו את מכבי הארזים ר"ג במקום ה-2 לאחר שלא צלחה ידה לקחת 2 נקודות מהמחזור ה-4 ויסייעו למ.כ פ"ת, קבוצה צעירה ולוחמנית, לצמק את הפער שמובילות הטבלה עשויות לפתוח עליה וע"י כך, להבטיח את מקומה בחלקה העליון של אמצע הטבלה.
 
ביום חמישי יערך החלק העיקרי של המחזור ה-5 עם המשחק המרכזי בין שתי קבוצות המסתמכות על סגל שחקניות ישראלי מוכשר: בנות הרצליה ומ.כ יובלים חולון. בנות הרצליה מגיעה למחזור לאחר שגברה על מ.כ פ"ת ועם 5 נקודות, טיפסה למקום ה-3 בטבלה בו תרצה ללא ספק להתבסס. מ.כ יובלים חולון, ללא נקודות ועם משחק חסר מול הפועל קריית אונו, תגיע רעבה לנקודות הראשונות שלה העונה ותעשה כל שביכולתה לקחת אותן מהרצליה.
 
גם בחמישי – סוגרת הטבלה א.כ נ"צ, שמגיעה ללא נקודות ועם הפסד צורב, בהפרש של שער אחד בלבד, להפועל קריית אונו, תתקשה מול האלופה מכבי ICL ראשל"צ המגיעה במאזן של 2 ניצחונות, הפסד ושוויון אחד. האלופה סיימה את המחזור האחרון בניצחון משכנע מול מכבי הארזים ר"ג ותרצה לקחת 2 נקודות במחזור ה-5 שיעלו אותה לחלקה העליון של הטבלה.  

 

טבלת ליגת הנשים ערב המחזור ה-5 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn