איגוד הכדוריד
משחקי המחזור השני והשלישי בנשים
הפועל דלתות פנדור ראשל"צ גברה על המארחת והקבוצה החדשה בליגת הנשים א.כ נ"צ 43:12 במשחק מהמחזור הראשון אשר במהלכו בלטו הפערים בין הקבוצות. 

במשחק השני, שהוקדם מהמחזור ה-3, גברה מחזיקת גביע המדינה מכבי ראשל"צ על סגנית אלופת המדינה בנות הרצליה 27:33 לאחר שבנות הרצליה עלתה למחצית השנייה ממוקדת יותר ואף הצליחה (פעמיים!) לצמק את הפער שפתחה עליה מחזיקת הגביע.

בשני המשחקים עמדו על הקווים ארבעה מאמנים חדשים, במכבי ראשל"צ ראינו את עידן אהרנוביץ' שאימן עד לאחרונה במ.כ יובלים חולון ובבנות הרצליה את עודד נאמן שאימן בהפועל אשדוד ואף זכה עימה באליפות המדינה כעוזר מאמן לאולג בוטנקו.

בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ עמד על הקווים ג'וני אולייניק שאימן בעבר את קבוצת הנשים של הפועל ראשל"צ ואת קבוצת הבוגרים של הפועל קריית אונו ובצידו השני של המגרש, קרן בן הרוש, קפטן מכבי ראשל"צ לשעבר שזכתה עימה בגביע המדינה ותהיה העונה שחקנית מאמנת בא.כ נ"צ. 


א.כ נ"צ  - הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 43:12 (21:5): פתיחה קשה ומאתגרת לקבוצה החדשה בליגת הנשים א.כ נ"צ שפגשה מנגד קבוצה מיומנת וחזקה עליה התקשתה להתגבר. מראשיתו של המשחק היה ברור שהכוחות בין הקבוצות אינם שווים והפועל דלתות פנדור ראשל"צ מיהרה לייצר התקפות מתפרצות רבות ומאידך, סטופים רבים בהגנה. א.כ נ"צ נלחמה בכבוד ראוי להערצה על מקומה מול היריבה החזקה והוכיחה שטבילת האש הלא פשוטה, היא רק תחילתה של דרך בכדוריד הנשים הישראלי. במהלך המשחק הראתה א.כ נ"צ נקודות אור רבות, שחקניות צעירות וחדורות, עצירות משכנעות בשער ואף יכולת טובה בהגנה.

מבקיעות בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אנה סטורוזוק 9, נוי בונבידה וטל כהן 6 כ"א, אולגה ניקולינקו, אלנה אומנץ ודיאנה צ'רבקובה 4 כ"א, שני בריינר 3, ג'ולי בונצי'ק וקורל ארמי 2 כ"א ואושר כהן ורון שלסקי 1 כ"א.

מבקיעות בא.כ נ"צ: קרן בן הרוש 7, מאיה קור ושחר מאור 2 כ"א ומיה הרוש 1.

מאמנת א.כ נ"צ קרן בן הרוש: "משחק ראשון נגד קבוצת צמרת מאמונת היטב, גאים בבנות ונמשיך לעבוד, להתקדם ולשלב את הצעירות מקבוצת הנערות של המועדון."

 
 
נוי בנובידה מהפועל דלתות פנדור ראשל"צ כובשת


קרן בן הרוש שחקנית ומאמנת א.כ נ"צ עולה לשער של רוית שושן קפטן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ

 
מכבי ראשל"צ – בנות הרצליה 27:33 (19:11): מחזיקת גביע המדינה מכבי ראשל"צ אמנם הובילה במהלך המחצית הראשונה (שנחתמה בפער של 8 שערים) אך רק לקראת סופה הצליחה המארחת הראשונית לפתוח בפער משמעותי על האורחת מהרצליה. המחצית השנייה נראתה אחרת עבור שתי הקבוצות: בנות הרצליה, במשחק מהיר ומדויק יותר, הפעילה את שחקנית הפינה דנה אפלבוים והצליחה לצמק את הפער ל-6 שערים. מנגד, מכבי ראשל"צ, עם תמרה פופוביץ' המצויינת בשער, לא ויתרה ובדקה ה-52 עלתה ליתרון של 10 שערים אותו הצליחה בנות הרצליה לצמק בחמשת הדקות האחרונות של המשחק בזכות עצירות מצוינות בשער ופייט נחוש על המגרש.

מבקיעות במכבי ראשל"צ: ניצן דונאי 7, נלי אמינוב 6, גבריאלה פסואה וקים לוי 5 כ"א, קרן טפליצקי 4, שיר גבזה ונטלי ברטו 3 כ"א.

מבקיעות בבנות הרצליה: מור שאול 12, דנה אפלבוים 4, לי בן יצחק ויעל שוהם 3 כ"א, בר אורינגר ומאיה רז 2 כ"א וטל ורול 1.

עידן אהרנוביץ' מאמן מכבי ראשל"צ: "באנו לא מוכנים במאה אחוז, במשחקי האימון שעשינו היינו הרבה יותר טובים. החצי הראשון של המשחק נראה הרבה יותר טוב למרות שמבחינה התקפית לא היינו במיטבנו ובחצי השני, משהו שקשה להסביר, אולי ירידת מתח, ציפייה לדברים שלא אמורים לקרות, בשורה התחתונה חוסר מלחמה ובסך הכל, משחק סביר למשחק ראשון העונה."

 
קפטן מכבי ראשל"צ ניצן דונאי עוברת את הגנת בנות הרצליה בדרכה לשער

שחקנית בנות הרצליה דנה אפלבוים כובשת ובשער מכבי ראשל"צ תמרה פופוביץ' שהראתה יכולת מצויינת במהלך המשחק

במסגרת המחזור ה-3 בשבוע הבא תארח מ.כ יובלים חולון את א.כ נ"צ. פרטים על קיומם של שאר המשחקים ימסרו בהמשך. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn