איגוד הכדוריד
העתיד הישראלי של בנות הרצליה ומ.כ יובלים חולון
מימין לשמאל: קפטן מ.כ יובלים חולון גאיה בן זקרי וקפטן בנות הרצליה דנה אפלבוים 

בנות הרצליה ומ.כ יובלים חולון נאבקו בעונה שחלפה על המקום הרביעי בטבלה אך בנות הרצליה חתמה את העונה, שנגמרה מוקדם מהצפוי בעקבות משבר הקורונה, במקום הרביעי עם שתי נקודות יותר מהחולונית. בנות הרצליה ממשיכה בקו הישראלי של העונה שעברה ומ.כ יובלים חולון מצטרפת למגמה ושתי הקבוצות מציגות סגל שחקניות ישראלי ומבטיח.

 בנות הרצליה סיימה את עונת 2019/2020 במקום ה-4 בליגה הסדירה וממשיכה את הקו הישראלי מהעונה שחלפה, המבוסס על שחקניות צעירות ומוכשרות מקבוצת הנערות, המשולבות לצידן של שחקניות ותיקות ומנסות על המגרש. המאמן עודד נאמן ממשיך להדריך את הקבוצה זו העונה השנייה ולהצעיד אותה קדימה. לצידו של עודד נאמן, קפטן בנות הרצליה דנה אפלבוים שהובילה לא מעט שנים את קבוצת הבוגרות במהלך העשור האחרון ותמשיך להוביל אותה ולתרום לה מניסיונה. אל הסגל, שמבוסס ברובו על שחקניות בית, הצטרפו שתי שחקניות חיזוק לעיבוי הקו האחורי, שרון אקלר ממכבי הארזים ר"ג ושרון בן שושן ממ.כ יובלים חולון, שתיהן לא שיחקו בעונה שחלפה. מרבית הסגל נשאר, מור שאול, יעל שוהם וטל ורול המוכשרות ממשיכות לעונה נוספת, ובבנות הרצליה מקווים לראות את הצעירות ממשיכות להתקדם ולהוביל את הקבוצה. מאיה רז, טל שריר והגר טייטל, שחקניות מחלקת הנוער, ימשיכו גם בעונה הקרובה וייקחו חלק משמעותי, ואליהן יצטרפו חברותיהן מקבוצת הנערות: נועה בראל, ניקול רייטזה, אגם מחלוף, מיה בורשטיין ועדן לגזיאל.

עזבו את הקבוצה הקפטן לשעבר בר אורינגר, לידר וגנפלד (הסגר) ודניאל בורנובסקי שעברה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ.

בנות הרצליה, עם ראייה לטווח רחוק, ממשיכה לשים את הדגש על בנייה וקידום דור העתיד של שחקניות הבית הצעירות כשלצידן, שחקניות מנוסות וכוונה להיאבק על מקומה בין ארבעת הקבוצות שיובילו את הטבלה.  

ביום חמישי תארח בנות הרצליה את מכבי הארזים ר"ג למשחק המרכזי של המחזור הראשון, המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב של האיגוד, ובמחזור ה-3 תפגוש את האלופה מכביICL ראשל"צ.  

מאמן הקבוצה עודד נאמן: "אנו מתרגשים ומחכים לפתיחת הליגה. זמן רב ללא כדוריד הזכיר לכולנו עד כמה אנו אוהבים את הענף ואת כדוריד הנשים בפרט. אני גאה שסגל הבוגרות שלנו יתבסס על לא מעט שחקניות ממחלקת הנוער שמטפחת ומגדלת שחקניות לתפארת שמוכנות לבמה בליגה הראשית. אני רואה את שילוב הצעירות כתנאי הכרחי להצלחת הקבוצה, ומאמין שהן יסייעו ויהיו משמעותיות בסגל. בנינו קבוצה צעירה ומהירה לצד שחקניות מנוסות שמכירות את הליגה ויתרמו רבות מניסיונן לצעירות. השחקניות רעבות לכדור ושמחות על החזרה למגרשים".
 
סגל הקבוצה: מאמן: עודד נאמן, קפטן: דנה אפלבוים, שחקניות: הגר טייטל, ניקול ריזוטה, טל ורול, טל שריר, עדן לגזיאל, מאיה רז, יעל שהם, דנה רומנו, שירי בן יוסף, שרון אקלר, אגם מחלוף יוסף, שרון בן שושן, יוליה גרוס, מור שאול ונועה בראל. מאמנת כושר: תמר ירושלמי, פזיותרפיסטית: בר קולודיצקי ומנהלת קבוצה שרון רז.

מ.כ יובלים חולון בהדרכתו של המאמן אביתר גבעון תהיה גם היא בנויה על שחקניות בית צעירות ומבטיחות כשמטרתה לקדם ולהביא אותן בתוך מספר שנים אל קידמת הבמה בכדוריד הנשים בארץ. המאמן אביתר גבעון ידריך את הקבוצה וזו עבורו העונה השנייה על הקווים, דבר המאפשר לו להמשיך את תהליך טיפוח השחקניות הצעירות אותו לקח כפרויקט אישי כשפרס את חסותו על הקבצה בעונה שעברה. הקבוצה התחזקה בשחקנית הפינה קרן טפליצקי ששיחקה בשתי העונות האחרונות במכביICL  ראשל"צ ולקחה חלק בזכיותיה ההיסטוריות של הקבוצה בגביע המדינה בעונת 2017/18 ובאליפות בשנה שלאחריה. 
שאר הסגל יתבסס על שחקניות בית מוכשרות שעתידן עוד לפניהן.

מ.כ יובלים חולון נפרדה משחקניות הבית שלי גונן וניקול צביון שעזבו את הקבוצה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ, מהשחקנית הזרה יסמין אודצ'י ומעמית בלאיש.
 
מ.כ יובלים חולון מודל 2020/21 (צילום רמי שריד)

מעבר להיותה קבוצה על טהרת הישראליות המבוססת על שחקניות בית צעירות, מבטיחות ומוכשרות, מ.כ יובלים חולון תלחם גם היא על מקומה בין ארבעת הקבוצות שיובילו את הטבלה, מקום שיקנה לה כרטיס לפלייאוף.

במסגרת המחזור הראשון תפגוש מ.כ יובלים חולון את האלופה מכבי ICL ראשל"צ ובמחזור החמישי צפוי לקבוצה מפגש מסקרן עם בנות הרצליה, שתי קבוצות המטפחות את דור העתיד ומתבססות על סגל שחקניות ישראלי.  

מאמן הקבוצה אביתר גבעון: "בשנה שעברה כשלקחתי את הקבוצה, התחלתי תהליך של טיפוח שחקניות צעירות והעונה בוצעו כמה שינויים במחשבה ברורה להמשיך להשתפר ולהיות טובים יותר.
אני מאוד מאמין בשחקניות שלי, גם בפן המקצועי וגם בפן האנושי כשהמטרות שלנו ברורות, לעשות התקדמות מהעונה שעברה, מכל הבחינות. קודם כל להתאמן טוב יותר ולבנות לשחקניות מנטליות של ווינריות שלפי תפשתי, מהווה את הבסיס להצלחה בכל ענף ספורט. בהמשך, מבחינה מקצועית, להמשיך להשתפר כשחקניות וכקבוצה. מבחינת תוצאות אנחנו רוצים להוות פקטור יותר רציני בליגה, לנצח יותר וכמובן להגיע לפלייאוף ומשם כבר נראה מה יהיה".

סגל הקבוצה: מאמן: אביתר גבעון, סגל שחקניות: קפטן: גאיה בן זיקרי, שחקניות: מאור ציפור, אופיר דהרי, תהל מאירי, ליהיא אמר, שיר מחמלי, נועם קריאף, חן מלכאן, לירן זגורי, טל אבגי, קרן טפליצקי, מיכל שריד, שחר דנילוב וגאיה כהן. פיזיותרפיסטית: נטלי סלמנוביץ' ומנהלת הקבוצה חנה עובד.


 

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn