איגוד הכדוריד
בשישי: המחזור ה-3 בליגת ווינר
4 קבוצות עם מאזן מושלם (שתי הראשוניות, אשדוד וקרית מוצקין). 4 קבוצות עדיין ללא נקודות (נס ציונה, בני הרצליה, קרית אונו ודימונה), ושלוש-ארבע אל המחזור השלישי ייערך היום (שישי) ויכלול 4 משחקים (השניים הנותרים – בין מכבי ראשל"צ לעירוני רחובות, ובין הפועל אשדוד למ.כ חולון ייערכו בחודש הבא – בעקבות השתתפות מכבי ראשל"צ, הפועל אשדוד וחולון בגביעי אירופה בסוף השבוע).

מ.כ באר שבע – א.ס SGS רמה"ש (15:00, רמות). באר שבע השיגה ניצחון בכורה מרשים בקרית אונו, ועוד ללא כוכבה מילוש בואישיץ' הפצוע – 22:31, והיא תנסה להפתיע את רמה"ש – כאשר מפגש אחד בין השתיים כבר התקיים בגביע ווינר-שופטים והוכרע על חודו של שער לטובת רמה"ש באולם ברמות. לבאר שבע אין מה להפסיד, בעוד שרמה"ש ועוד איך שכן אחרי פתיחה מאכזבת מאוד בליגה. מאמנה ניקולה מקסימוביץ' הבהיר בכנות אחרי ההפסד האחרון, "זה בהחלט מלחיץ שמשחק שני אנחנו לא מנצחים בבית, ואנחנו נצטרך להפיק את הלקחים". איזה לקחים יופקו ברמה"ש שסחטה תיקו ביתי מחולון, ונוצחה מול אשדוד? 


הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – הפועל קרית אונו (16:00, נחלת יהודה). האדומים של עידן מימון עברו ללא קושי את שני המפגשים הראשונים מול דימונה ורחובות, והם פייבוריטים מוחלטים גם מחר. קרית אונו שדווקא הציגה משחק טוב, לפחות במחצית הראשונה במחזור הראשון בחוץ מול האלופה הפועל אשדוד – התפרקה מול באר שבע בדקות הסיום בשבוע שעבר.


 
 
עוז חממי בין סאבו מסטר לדוראל בן סעדון במפגש האחרון ברחובות. צילום: הדר ואן קולא
 
מכבי קרית מוצקין – מכבי דימונה (16:00, גושן). מפגש הקצוות הגיאוגרפי גם הפך למפגש קצוות בטבלה, בעקבות פתיחת עונה נהדרת של קרית מוצקין (ניצחה את בני הרצליה ואת א.כ נס ציונה בחוץ) לעומת זו הפחות טובה והצפויה של דימונה (שני הפסדים צורבים לשתי הראשוניות). מוצקין פייבוריטית, וניצחון שלישי יספק לה הרבה ביטחון איך לא מעט סימני שאלה שהיו בתקופת ההכנה. מצד שני, בדימונה יצטרכו לראות איך ישפיע חילוף הזרים, וצירופו של המקשר ניקולה מיטרוביץ' על חשבונות של בויאן מיטרוביץ.


בני הרצליה – א.כ נס ציונה (16:00). שתיים שטרם השיגו נקודה. הרצליה תקיים משחק ביתי ראשון, אחרי שנוצחה במפגשים בקרית מוצקין ובחולון, ובכל אחד מהם ב-4 שערי הפרש. נס ציונה עם פתיחת עונה לא פשוטה. מילא ההפסד הדחוק ב'בית מכבי' למכבי ראשל"צ על חודו של שער, אבל ההתפרקות במהלך המחצית השנייה במשחק הביתי מול קרית מוצקין בהחלט צריכה להדליק נורות. כתומות? אדומות.

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב