איגוד הכדוריד
משחקה של נבחרת ישראל באיסלנד - נדחה
הודעה נוספת מהאיגוד האירופי: משחקה של נבחרת ישראל מול איסלנד ב-7 בנובמבר, במחזור השני במוקדמות אליפות אירופה - נדחה. מועד חדש ייקבע בהמשך בתיאום עם האיגוד האירופי ואיסלנד. בשלב זה, אין הודעה על שינוי בנוגע למשחק הפתיחה בפורטוגל ביום רביעי הבא.

עדכון - שעות אחרי ההחלטה - איסלנד הגישה ערעור וביקשה לקיים את המשחק במועדו. נעדכן בהמשך.

 
ההחלטה נוגעת ונובעת מהעלייה בתחלואה, הקשיים בהשגת טיסות לאיסלנד ובתוך כך הקושי במעבר בין מספר מדינות בדרך, והחשש ששחקנים שיצטרכו לשוב ולהיות בבידוד. כמובן החלטה להתחשב במצבה של נבחרת ישראל - החשש מפציעות שחקנים בעקבות אי קיום משחקי ליגה בישראל כבר כמעט 8 חודשים, בעקבות הפנייה שנעשתה בשבוע שעבר.

בנוסף נכתב בהודעה: "בשל המגבלות, נבחרת ישראל נאלצת להתמודד עם קשיים רבים, כולל שחקניה במועדונים זרים והסכנה להיות בהסגר לאחר חזרתם, במיוחד בהתחשב במגבלות הנסיעה. איגוד הכדוריד בישראל ניסה למצוא פתרונות למגבלות אלו, אבל הדבר לא צלח. יש לנו עדיין תקווה מסוימת לאפשרות לשחק את המשחק במועד מאוחר יותר בנסיבות נאותות. בהתחשב בדברים והמידע הקיים האיגוד האירופי לא מוצא חלופה, ומאשר לדחות את המשחק בין איסלנד לישראל".

כזכור, הנבחרות החליפו ביתיות בשלב מוקדם, ולאחר מכן נדחתה גם בקשה של ישראל וליטא לקיים טורניר במקום משחקי בית-חוץ.


הנבחרת תקיים היום ומחר משחקי אימון נגד מ.כ חולון ומול א.ס רמה"ש, לאחריהם ייקבע הסגל למשחק בפורטוגל - שיכלול את השחקנים המקומיים ואת הליגיונרים.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn