איגוד הכדוריד
תם אך לא הושלם המחזור הראשון בנשים
המחזור הראשון אמנם נפתח השבוע אך בתום שני משחקים בלבד, הוא רק בחצי הדרך.  שני המשחקים הנוספים של המחזור נדחו למועד אחר שיימסר בהמשך.

גם במחזור הראשון: הפועל פ"ת, בשנה כלכלית, מציגה בעונת 2019/20 קבוצה פחות רחבה אך עם הרבה מחויבות ואהבה לענף.
  
הפועל דלתות פנדור ראשל״צ - הפועל פ"ת 19:39 (6:19).  מפתיחתו ועד סופו היה המשחק בשליטתה המלאה של המארחת הראשונית. סטופים מרובים בהגנה ועצירות בשער של רוית שושן פתחו את הדרך להתקפות מתפרצות של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אותן לקחה והבקיעה אנה סטורוזוק. בדקה ה-15 של המחצית הראשונה הראה הלוח 3:11 לטובתה של המארחת והמחצית נגמרה בתוצאה 6:19. במהלך המחצית השנייה ברחה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ ליריבה מפ״ת ופתחה בפער משמעותי אותו שימרה עד לסוף המשחק שנחתם, כאמור, בתוצאה 19:39. בלטו השוערות רוית שושן וחגית אברמוביץ'.

מבקיעות בהפועל דלתות פנדור ראשל״צ: אנה סטורוזוק 8, דיאנה צ׳רבקובה 6, נוי בונבידה ואולגה ניקולינקו 5 כ"א, אנה לזנסקי ואושר כהן 4 כ"א, אלנה אומנץ 3 וג'ולי בונצ'יק 2.

מבקיעות בהפועל פ"ת זורנה צבטינוביץ' 8, יוליה בולובה 5, ניקול פדלון ויסמין מקרי 2 כ"א, אורטל סלם וקורל דרשן 1 כ"א.


 
שחקנית הפועל דלתות פנדור אנה סטורוזוק שסיימה את המשחק עם 8 שערים
 
מ.כ יובלים חולון - מכבי הארזים ר"ג 23:16 (6:13) מיד עם פתיחת המשחק עלתה אלופת הנשים ליתרון של 4 שערים בזכות עצירות של השוערת קרסטינה פלוגינה שהובילו למתפרצות של אושרי כהן והדר דורנבוסט. 

בהמשך המחצית המשיכה אלופת הנשים להעמיק את הפער אותו התקשתה מ.כ יובלים חולון להדביק אולם למחצית השנייה, עלתה המארחת ממוקדת וצימקה את הפער ל-2 שערים כשעל הלוח 15:13 לאלופת הנשים מכבי הארזים ר"ג. איבודי כדור מרובים בצד החולוני וחזרתה של קרסטינה פלוגינה לשער האלופה, סייעו לאחרונה להגדיל שוב את הפער והמשחק נחתם בהפרש של 7 שערים - 16:23 לטובת אלופת הנשים.

מבקיעות במכבי הארזים ר"ג: שיר וקרט 7, עדי בן יעקב ואושרי כהן 4 כ"א. הדר דורנבוסט ושיר בן ציון 3 כ"א, דיאנה האץ' 2. 

מ.כ יובלים חולון ומכבי הארזים ר"ג (באדיבות מ.כ יובלים חולון) 
 
הפועל פ"ת שנוצחה היום במשחקה הראשון העונה, נמצאת בשנה כלכלית וחוותה שינויים רבים לקראת העונה שיצאה השבוע לדרך. נטלי ברטו, שחקנית מרכזית בקבוצה, שוחררה ועברה למכבי ראשל"צ. בעמדת השוערות שירי בן יוסף עברה לבנות הרצליה וחגית אברמוביץ' להפועל דלתות פנדור ראשל"צ. שרון בן שושן לא תשחק העונה. לקבוצה תצטרף בקרוב השוערת האוקראינית לואיזה ורונובה. על מנת לשמר את הקבוצה ולמנוע את פירוקה החזירו לכדוריד שחקניות שפרשו מהמשחק, חזרו טלי כנען, ארבל קטלר, גליה לוי ויסמין מאקרי. מנהלת הקבוצה דגנית הללי פרטוש לא תמשיך אך שאר הסגל נשאר לעונת 2019/20.
 
סגל הקבוצה: יו"ר אבי דוד, מאמן דורון כזום, פזיותראפיסט אבישי ערוסי, קפטן אורטל סאלם. שחקניות: קורל דרשן, יסמין מאקרי, ניקול פדלון, גליה לוי, טלי כנען, ארבל קטלר, יוליה בולובה, זורנה צבטינוביץ'. שוערת לואיזה ורונובה.קפטן הפועל פ"ת אורטל סאלם מול הגנת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn