איגוד הכדוריד
מחזור ראשון חלקי בנשים
שני המשחקים הנוספים של המחזור הראשון נדחו למועד חדש שיימסר בהמשך הפועל פ"ת, בשנה כלכלית, מציגה בעונת 2019/20 קבוצה פחות רחבה אך עם הרבה מחויבות ואהבה לענף.
 
 
הפועל דלתות פנדור ראשל״צ ניצחה את הפועל פ״ת במסגרת המחזור הראשון בליגת הנשים הלאומית. המשחק היה בשליטתה של המארחת הראשונית מפתיחתו ועד סופו. סטופים מרובים בהגנה פתחו את הדרך להתקפות מתפרצות של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ובדקה ה-15 של המחצית הראשונה הראה הלוח 3:11 לטובתה של המארחת והמחצית נגמרה בתוצאה 6:19. במהלך המחצית השנייה ברחה הפועל דלתות פנדור ראשל״צ ליריבה מפ״ת ופתחה בפער משמעותי אותה שימרה עד לסוף המשחק שנחתם כאמור בתוצאה 19:39. המאמן ג׳וני אולייניק הקפיד לשתף את כל סגל השחקניות. בלטו השוערות רוית שושן וחגית אברמוביץ'.


מבקיעות בהפועל דלתות פנדור ראשל״צ: אנה סטורוזוק 8, דיאנה צ׳רבקובה 6, נוי בונבידה ואולגה ניקולינקו 5 כ"א, אנה לזנסקי 4, אושר כהן 4, אלנה אומנץ 3 וג'ולי בונצ'יק 2.


מבקיעות בהפועל פ"ת זורנה צבטינוביץ' 8, יוליה בולובה 5, ניקול פדלון ויסמין מקרי 2 כ"א, אורטל סלם וקורל דרשן 1 כ"א,
מחצית 13 6
נגמר 23 16


המשחק שפתח את עונת 2019/20 בליגת הנשים נחתם בניצחון של אלופת הנשים מכבי הארזים ר״ג על המארחת מ.כ יובלים חולון 23:16. מיד עם פתיחת המשחק עלתה אלופת הנשים ליתרון של 4 שערים בזכות עצירות של השוערת קרסטינה פלוגינה שהובילו למתפרצות של אושרי כהן והדר דורנבוסט.בהמשך המחצית המשיכה אלופת הנשים להעמיק את הפער אותו התקשתה מ.כ יובלים חולון להדביק אולם למחצית השנייה, עלתה המארחת ממוקדת וצימקה את הפער ל-2 שערים כשעל הלוח 15:13 לאלופת הנשים מכבי הארזים ר"ג. איבודי כדור מרובים בצד החולוני וחזרתה של קרסטינה פלוגינה לשער האלופה, סייעו לאחרונה להגדיל שוב את הפער והמשחק נחתם בהפרש של 7 שערים - 16:23 לטובת אלופת הנשים.


הפועל פ"ת שנוצחה היום במשחקה הראשון העונה, נמצאת בשנה כלכלית וחוותה שינויים רבים לקראת העונה שיצאה השבוע לדרך. נטלי ברטו, שחקנית מרכזית בקבוצה, שוחררה ועברה למכבי ראשל"צ. בעמדת השוערות שירי בן יוסף עברה למכבי הארזים ר"ג וחגית אברמוביץ' להפועל דלתות פנדור ראשל"צ. שרון בן שושן לא תשחק העונה. לקבוצה תצטרף בקרוב השוערת האוקראינית לואיזה ורונובה. על מנת לשמר את הקבוצה ולמנוע את פירוקה החזירו לכדוריד שחקניות שפרשו הענף, חזרו טלי כנען, ארבל קטלר, גליה לוי ויסמין מאקרי. שאר הסגל ימשיך לעונת 2019/20.
 
סגל הקבוצה: יו"ר אבי דוד, מאמן דורון כזום, פזיתראפיסט אבישי ערוסי, קפטן אורטל סאלם. שחקניות: קורל דרגש, יסמין מאקרי, ניקול פדלון, גליה לוי, טלי כנען, ארבל קטלר, יוליה בולובה, זורנה צבטינוביץ'. שוערת לואיזה ורונובה.
 במסגרת המחזור השני תארח הפועל פ"ת את מ.כ יובלים חולון למשחק מרתק וניסוי כלים מעניין לשתי הקבוצות. במסגרת המחזור ה-3 תפגוש הקבוצה את יריבתה העירונית מכבי פ"ת לדרבי אם המושבות. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn