איגוד הכדוריד
נבחרת
האיגוד האירופי וההתאחדות האיסלנדית אישרו רשמית את החלפת הביתיות, לפיכך נבחרת ישראל תפתח עם שני משחקי חוץ את מוקדמות אליפות אירופה בחודש הבא: ב-4 בנובמבר היא תשחק בפורטוגל, ו-3 ימים לאחר מכן תתמודד ברייקיאוויק מול הנבחרת האיסלנדית.

הנבחרת תחתום את שלב המוקדמות בשני משחקי בית, זה מול פורטוגל ב-28 באפריל, ומול איסלנד ב-1 או ב-2 במאי, כאשר בחודש מרץ צפויים שני המשחקים מול ליטא.

הסיבה להחלפת הביתיות קשורה בקשיים לארח בארץ תחת ההגבלות, ועוד ללא קהל, להטיס את הליגיונרים לישראל ממספר מוקדים, כמו גם הסיבה המקצועית שההכנות נפגעו עקב דחיית אימוני הקבוצות ופתיחת ליגת העל, כשגם אימוני הנבחרת התעכבו השבוע בגלל בעיה ביטוחית שהתעוררה וקשורה בכך ששחקנים תחת חל"ת בקבוצות.

הנבחרת צפויה לפתוח בסוף השבוע באימונים, עפ"י המתווה שהותר לפעילות בינלאומית ע"י משרד הספורט, עם השחקנים המקומיים. חלק מהשחקנים שהוזמנו למשימה ימריאו עם הנבחרת לפורטוגל, שם הם יפגשו את הליגיונרים שייבחרו על ידי המאמנים, ויקיימו שם אימונים משותפים לקראת צמד המשחקים.

זומנו: יוסי אפו, יובל גררה, עדן ג'ינג'יחשוילי, דניאל שקלים, גיל פומרנץ, דניאל צרפתי, רותם סגל, עוז יצחק, תום שם טוב, מושיקו אלימלך, ניבו לוי, דור קלדרון, עומרי קושמרו, אופיר כהן, סהר שחק, עמית גל, עוז חממי, ירמי סידי, טל הרשקוביץ, שלומי צייטלר. צוות הנבחרת כולל את המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי, מאמן השוערים יוליאן סטראט, מאמן הכושר אלון הראל, מנהל הנבחרת דורון בן עטיה והפיזיוטרפיסט רוברטו שנפ.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn