איגוד הכדוריד
"לקחנו את העונה הזו ברצינות - מקווים להפתיע"
צילום: הדר ואן קולא, אלכס בושיץ' - שממשיך לעונה רביעית

"לקחנו את העונה הזו ברצינות, התחלנו להתאמן מוקדם, ואנחנו מקווים להפתיע. המטרה היא לסיים בין 6 הראשונות את הסיבוב הראשון, לתפוס מקום בבית העליון ולהפתיע גם בהמשך", הבהיר פיני ליבוביץ, יו"ר מכבי קרית מוצקין - שערוכה ומוכנה לפתיחת העונה - ותתארח כבר ביום חמישי בגביע ווינר שופטים בבאר שבע (ביום שני היא תארח את מכבי ראשל"צ במסגרת מפעל ההכנה, והשתיים ייפגשו גם במחזור השני של הליגה - אותה מוצקין תפתח מול מכבי ת"א).
 
אז מה נשתנה בקרית מוצקין? בגדול, לא המון, הקבוצה הצליחה לשמור על מרבית שחקני הסגל שלה. המאמן ניר חלימה ממשיך לעונה שלישית. בשער - עומר סימון עזב (לבאר שבע), אבל מי שחזרו הם אלון כהן ורן גוטרמן. גוטרמן, אקס נבחרת העתודה, חוזר למוצקין אחרי שנתיים, במהלכן נכנס להסגר והספיק לשחק במכבי ת"א. כאשר למוצקין יש שוער מוכשר בוגר הפרויקט בגרמניה, נאור ספוז'ניקוב.
 

שחקני מכבי קרית מוצקין והיו"ר פיני לייבוביץ באימון הקבוצה אמש
 
 
בעמדות הזרים - נרשם שינוי אחד. המקשר הסרבי אלכס בושיץ' ממשיך לעונה רביעית. הפיבוט פיליפ לאובץ' גם כן נשאר, והזר החדש של הקבוצה הוא המקשר הבוסני גוראן סרנץ' הבוסני, ששיחק בעבר בהפועל אשדוד (הוא מחליף את מרקו טריניניץ').
 
 
כדי להשלים את התמונה, מתן בליטיטר לא ממשיך, אריה אוחיון שסבל מפציעה החליט לקחת פסק זמן לעת עתה, וברשימת המצטרפים - שחקני נברחת העתודה - המרכז עמית צ'מרינסקי שמושאל ממכבי ראשל"צ, לידור פינטו ששיחק בהפועל פ"ת וגדל בהפועל ראשל"צ. מי שעוד חזר לשורות הקבוצה הוא שחקן הפינה ליאב משה.
 
הגרעין המוביל של הסגל מהעונה שעברה ממשיך - כולל ברק עמר, אופק תורג'מן, שגיא ליכט. במוצקין מקווים כי גם סרגיי נוסקוב ימשיך, למרות הסחבת במו"מ. במוצקין מסמנים כישרון צעיר, את הקיצוני (השמאלי ביד), עומרי מרקו בן ה-17, שזומן לסגל נבחרת הנוער.
 
"מכבי מוצקין ממשיכה להתבסס על שחקני הבית שלה, והעונה יהיו 13 כאלו, חוץ מהזרים והשחקנים שהצטרפו אלינו. כאמור, המטרות שלנו הן להתלכד, להציג כדוריד מהנה, ובסופו של דבר להגיע לפליאוף העליון", מסכם ליבוביץ, שמבהיר שהשינוי היחיד בצוות הניהולי-מקצועי-רפואי הוא הצטרפותה של הפיזיוטרפיסטית ספיר מהדקר. בהצלחה.
 
אס"א ת"א החזירה את יובל כץ
 
מהלך מפתיע באס"א ת"א - יובל כץ, הקיצוני המוכשר שנכלל עד לא מזמן בסגל נבחרת ישראל, שיחק בעונה שעברה בהפועל אשדוד ולפני כן בחולון וברמה"ש - שב לקבוצת נעוריו.
 

יובל כץ בעונה שעברה במדי אשדוד. צילום הדר ואן קולא
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב