איגוד הכדוריד
מכבי ראשל"צ: צלחות אליפות, גביעים למתגייסים
צילומים: מכבי ראשל"צ

קבוצות הגברים והנשים של מכבי ראשל"צ התארחו אמש בלשכת ראש עיריית ראשל"צ, רז קינסטליך, לקבלת פנים שבה הציגו את צלחות האליפות. כזכור השתיים הוכתרו לאלופות, כאשר דורגו במקום הראשון עם הפסקת הליגות עם פרוץ משבר הקורונה ולאחר שלא חזרה להיות משוחקת. לפני כן, המועדון קיים ערב הוקרה לשחקנים ולשחקניות הצעירים שמתגייסים לצבא. 


 
 

האירוע והגביעים שהעונקו למתגייסים במכבי ראשל"צ
 
כשנציה פגש את פומרנץ. פיבוט נבחרת ישראל, שניר נציה, אקס מכבי ראשל"צ, נחת ביום שלישי בגרמניה, וערך אימון בכורה בקבוצתו החדשה גרוסוולשטאדט, מהבונדסליגה השנייה. להפתעתו (וכמובן לשמחתו) הוא פגש באימון את חן פומרנץ, שמקיים בשבוע האחרון אימונים עם הקבוצה הגרמנית על מנת להיכנס לכושר לפני שממשיך לספרד, לקבוצתו החדשה פוארטו סגונטו.
 
 

דני ליבגוט מונה למאמן קבוצת הנוער של א.ס רמה"ש, ולמאמן קבוצת הליגה הלאומית של המועדון. ליבגוט, 49, שחקן העבר המעוטר, שהדריך בעבר את קבוצת הבוגרים של מ.כ חולון, משמש כמנהל מקצועי של נבחרות הנערים, היה מאמן קבוצת הנוער של הפועל ראשל"צ בשנים האחרונות.
 

דני ליבגוט. ידריך את קבוצת הנוער וקבוצת הלאומית של רמה"ש

המאמן משה הלפרין ידריך בעונה הקבוצה את קבוצת הנשים של שטוקראו מהליגה הבכירה באוסטריה (מחזיקת הגביע לפני שנתיים). הלפרין, שהדריך בעבר ברמה"ש, עבר לפני מספר שנים להתגורר באוסטריה. הלפרין הספיק להדריך במחלקת הנוער של קרמס, מהמועדונים המובילים באוסטריה, וזכה עם קבוצות הילדים והנערים לפני שנתיים באליפות מחוז אוסטריה התחתונה, ובסגנות האליפות הארצית. בהמשך הוא הדריך את הקבוצה עד גיל 20 של מועדון פונפהאוס, והיא קרוב להוביל אותו לעלייה לליגת המשנה האוסטרית.
 

משה הלפרין. זוכה לקידום בכדוריד האוסטרי


 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב