איגוד הכדוריד
החיים הם כדוריד וכדוריד הוא החיים

עבודה קשה לא מפחידה את הילי שלמא ועדי סלומיאנסקי: הילי, שמאלית ביד מאיישת שתי עמדות, מקשרת ופינה ימין ועדי סלומיאנסקי, מרכזת, מרגישות שהכדוריד ממלא את עולמן והן נהנות מכל רגע. 

הילי שלמא: "התחלתי לשחק בבית הספר היסודי בכיתה ד' בעקבות אח שלי ששיחק בבית הספר לכדוריד אצל גלעד מאור, הגעתי לכמה אימונים והתאהבתי. אני אוהבת בעיקר את האגרסיביות והמגע הפיזי שקיים בכדוריד, ומתחברת למשחק הקבוצתי ולעבודה שאי אפשר לשחק לבד וחייבים להסתמך אחת על השנייה. אני אוהבת את האדרנלין והאמוציות, לפני ובמהלך המשחק, אוהבת להתאמן, ללמוד דברים חדשים ולשפר את החולשות שלי. חשוב לי לעבוד כמה שיותר כדי לנסות להיות הכי טובה שאפשר כדי להביא לידי ביטוי את היכולת שיש לי."

על החיבור לכדוריד: "החיבור שלי לענף הכדוריד גדול ורחב מאד ואין ספק שהכדוריד מקיף ונמצא סביבי בכל תחום אפשרי: אח שלי משחק כבר 12 שנה, למדתי בכיתת ספורט/כדוריד, שם גם הכרתי את רוב החברים והחברות שלי שהם בעצמם שחקנים באגודות השונות. בנוסף, אני לומדת בבית הספר ״עמית עמל,״ משחקת בנבחרת הבית ספרית וחיה את הכדוריד 24/7."

כמה מילים על הנבחרת: "אני משחקת בנבחרת ישראל מכיתה ז', והשתתפתי כבר פעמיים בטורנירים בחו"ל. עבורי זו חוויה לכל דבר: לשחק בנבחרת עם שחקניות שאני רגילה לפגוש כיריבות בליגה השוטפת זה משהו מיוחד, אבל כמובן גם ייצוג המדינה הוא דבר חשוב ומרגש עבורי. מבחינתי, לעלות ביחד עם כל הקבוצה על המגרש בחו"ל על מדי נבחרת ישראל זו חוויה מדהימה. במהלך שנותיי בנבחרת הכרתי חברות חדשות מרחבי הארץ, חוויתי מאמנים שלא הייתי נחשפת אליהם אלמלא הנבחרת ואני מרגישה סיפוק אדיר להיות חלק מממנה."

 הילי שלמא באליפות בתי הספר 

עדי סלומיאנסקי: "התחלתי לשחק כבר בכיתה ה'. הגעתי לבית ספר לכדוריד בשלמון יחד עם כמה חברות, גלעד מאור אימן אותנו ועבורי שם נוצר הקליק. הכדוריד מקיף את חיי ואני לא יכולה לדמיין אותם ללא הכדוריד. החברות והחברים שלי רובם מהכדוריד, למדתי בחטיבה בכיתת כדוריד ובתיכון אני משחקת בנבחרת בית הספר "העמית." 

על החיבור לכדוריד: "אני אוהבת את האנרגיות, הקבוצתיות, הפיזיות, האדרנלין שאפשר למצוא רק בכדוריד, אני מתחברת לאווירה שיש לפני משחק בחימום, להתרגשות כשעולים על המגרש, בעיקר לפני משחק חשוב. אני אוהבת להתאמן, להשתפר ולנסות וללמוד עוד ועוד."

כמה מילים על הנבחרת: "עבורי הנבחרת היא קודם כל כבוד: כבוד למדינה, כבוד למעמד וכבוד על כך שנבחרתי להיות חלק ממנה. במסגרת הנבחרת, היריבות שלי מהקבוצות השונות בארץ הופכות להיות חברות טובות ובעזרת מאמני הנבחרת ניתנת לנו הזדמנות ללמוד ולהשתפר. כשחקניות, ברור לנו שהציפייה מאיתנו כפרט וכקבוצה היא להיות רמה אחת מעל. עד כה טסנו פעמיים כנבחרת ויש משהו מאד מיוחד בלעמוד במגרש של ארץ אחרת, ולקרוא: אל אל ישראל. זה לא מובן מאליו, ישראל  לא כל כך אהובה בעולם ובנוסף, תחום הכדוריד הנשי לא כל כך מפותח בארץ ובכל זאת אנחנו עושות את זה."

 

עדי סלומיאנסקי במדי הנבחרת בטורניר גרנויירס בספרד

בהצלחה!
 

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב